Адренокортикотропний гормон (АКТГ, АСТН)

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ>ГОРМОНИ>ІНШІ ГОРМОНИ>Адренокортикотропний гормон (АКТГ, АСТН)
ІНШІ ГОРМОНИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Адренокортикотропний гормон (АКТГ, АСТН)

269.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Відібрати плазму, відцентрифугувати і заморозити

Строк виконання: 14:00/17:00 через 3 робочі дні

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Діагностика гіперсекреції та недостатності надниркових залоз • Діагностика патологій гіпофіза і гіпоталамуса.

Додаткова інформація: ACTH - це пептидний гормон, що виробляється передньою долею гіпофіза, в функцію якого входить регулювання секреції кортизолу. Секрецію ACTH, яка варіює протягом доби, стимулює кортіколіберин. Тому для коректного визначення концентрації ACTH необхідні 2 аналізи: вранці в проміжок часу між 6 і 8 годинами і ввечері між 20 і 22 годинами. Для отримання більш точної інформації бажано одночасно визначати кортизол. Вже порушення добового ритму ACTH вказує на патологічні процеси в гіпофізі і корі надниркових залоз. ■ ВИСОКІ ЗНАЧЕННЯ ACTH: • Примарна недостатність кори надниркових залоз (синдром Аддісона). • Пухлина гіпофіза, що продукує ACTH (синдром Кушинга). • Ектопічний синдром ACTH (гормон, що продукується бронхіальною або панкреатичною карциномою). Структура ACTH змінена, біологічна активність його низька. Відсутня клінічна картина синдрому Кушинга. • Стресові ситуації (біль і страх при взятті аналізу). ■ НИЗЬКІ ЗНАЧЕННЯ ACTH: • Порушення функції гіпоталамуса або гіпофіза (секундарна недостатність кори надниркових залоз). • Пухлина наднирників, що продукує глюкокортикоїди.

 

Аденокортикотропний гормон (АКТГ, ACTH)

Одиниця вимірювання: pg/ml

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ010010 - 50 (РАНКОВІ ПРОБИ)
ЧОЛОВІЧИЙ010010 - 50 (РАНКОВІ ПРОБИ)
 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...