Антистрептолізин-О (АСЛ-О, ASO) напівкількісний

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ>БІОХІМІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ КРОВІ>РЕВМОПРОБИ>Антистрептолізин-О (АСЛ-О, ASO) напівкількісний
РЕВМОПРОБИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Антистрептолізин-О (АСЛ-О, ASO) напівкількісний

69.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще

Строк виконання: 14:00/17:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Непряме підтвердження стрептококової інфекції • Діагностика ускладнення стрептококової інфекції: гломерулонефрит, ревматизм, бактеріальний ендокардит і скарлатина.

Додаткова інформація: Антитіла до стрептолізину виробляються в організмі для нейтралізації дії ензиму - стрептолізину-О, який продукується А-групою бета-гемолітичних стрептококів. Даний ензим сприяє лізису еритроцитів в зараженому організмі. Інтерпретація результату: • Результат ASO стає позитивним в період від 1 тижня до 1 місяця після початку інфекції і при протіканні без ускладнень досягає доінфекціонного рівня протягом 6-12 місяців • Діагностично значущим вважається 3-4-кратне збільшення в порівнянні з референтним значенням • Оскільки підвищений рівень ASO може бути причиною раніше перенесеної інфекції, рекомендується повторити аналізи з проміжком в кілька тижнів і відстежувати результати в динаміці • При стрептококовій піодермії значення ASO часто не підвищене.

 

Антистрептолізин О

Одиниця вимірювання: IU/ml

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ0100НЕГАТИВНИЙ (<200)
ЧОЛОВІЧИЙ0100НЕГАТИВНИЙ (<200)
 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...