Аполіпопротеїн В (Апо-В, Apo B)

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

ЛІПІДНИЙ ОБМІН
Останнє оновлення 25.10.2018

Аполіпопротеїн В (Апо-В, Apo B)

1275.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще. Дослідження виконується в Німеччині

Строк виконання: 14:00/17:00 через 14 робочих днів

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Оцінка кардіоваскулярного ризику, особливо у діабетиків і пацієнтів з нирковою недостатністю • Оцінка ефекту ліпідознижуючі терапії.

Додаткова інформація: Аполіпопротеїни - це білкові компоненти ліпопротеїнових молекул. У різних ліпопротеїнах містяться різні аполіпопротеїни в різній кількості. Функція ліпопротеїнів: • Регуляція активності ліполітичних ензимів (наприклад, ліпопротеінліпази) • Структурні елементи ліпопротеїнів • Зв'язуються з рецепторами, регулюють захоплення ліпопротеїнів клітинами. Aполіпопротеін B (Apo B) - це основний білок, що міститься в LDL і хіломікронах. В інших ліпідних молекулах його немає. У кожній молекулі ліпопротеїну мається одна молекула ліпопротеїну B. Інтерпретація результату: • Високий вміст ліпопротеїнів у крові сприяє виникненню атеросклерозу вінцевих артерій. Оскільки аполіпопротеїни є єдиними маркерами для визначення та відмінності ліпопротеїнів, то з їх допомогою можна найбільш точно визначити структурну цілісність і функцію ліпопротеїнів • У пацієнтів з серйозними атеросклеротичними змінами в сироватці крові вміст АРО В істотно вищий, ніж у здорових людей. Також дослідження показують, що підвищений вміст АРО В дозволяє відрізнити пацієнтів, які страждають на атеросклероз від здорових людей краще, ніж HDL і LDL холестерол. Високі значення: • Дисліпопротеїнемія • Діабет 2 типу • Захворювання печінки: гострий гепатит, жирова дистрофія печінки.

 

Дослідження в клініці Др. Редгера (ФРН)

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...