Вітамін А (Ретинол)

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

ВІТАМІНИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Вітамін А (Ретинол)

765.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Дослідження виконується в Німеччині

Строк виконання: 14:00/17:00 через 19 робочих днів

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Діагностика дефіциту вітаміну A при таких симптомах, як куряча сліпота; при хворобах, що послаблюють всмоктування поживних речовин кишечником. Визначення рівня токсичності, викликаного вживанням великої кількості вітаміну А.

Додаткова інформація: Аналіз визначає вміст ретинолу, первинної форми вітаміну А, в крові. Вітамін А необхідний для нормального зору, функціонування імунної системи і ембріонального розвитку, для зростання і цілісності шкіри, формування кісток. Крім того, він потрібний для утворення очних фоторецепторів, для підтримки структури і цілісності вистилає поверхні очей та інших слизових оболонок. Нестача вітаміну А призводить до гемералопії, пошкодженнь очей і у важких випадках навіть до сліпоти. Гострий або хронічний надлишок вітаміну А може бути токсичним і призводити до патології плоду. ПІДГОТОВКА ДО ДОСЛІДЖЕННЯ. • Не приймати їжу протягом 2-3 годин до здачі крові, можна пити чисту негазовану воду. • Не палити за 30 хвилин до аналізу.

 

Вітамін А

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...