Вітамін В2 (Рибофлавін)

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

ВІТАМІНИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Вітамін В2 (Рибофлавін)

3375.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Кров(EDTA);Сеча/Urine

Примітки: Кров (EDTA) одразу заморозити; Або 5 мл добової сечі заморозити (вказати кількість всієї виділеної за добу сечі). Дослідження виконується в Німеччині

Строк виконання: 14:00/17:00 через 14 робочих днів

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Діагностика дефіциту вітаміну B2 в організмі.

Додаткова інформація: Вітамін B2 (рибофлавін) - водорозчинний вітамін, необхідний для нормального функціонування клітин, тканинного дихання, метаболізму білків, жирів і вуглеводів. Його дефіцит проявляється ураженням шкіри і слизових. • ПІДГОТОВКА ДО ДОСЛІДЖЕННЯ. Не приймати їжу протягом 8 годин до аналізу, можна пити чисту негазовану воду. Не палити протягом 30 хвилин до аналізу. • ПІДВИЩЕННЯ: парентеральне введення рибофлавіну, прийом препаратів, що його містять. • ЗНИЖЕННЯ: недостатнє вживання продуктів, що містять рибофлавін; хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, синдром мальабсорбції; прийом антагоністів рибофлавіну; алкоголізм.

 

Дослідження в клініці Др. Редгера (ФРН)

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...