Вітамін В6 (Піридоксин)

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

ВІТАМІНИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Вітамін В6 (Піридоксин)

739.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Кров ЕДТА1;

Примітки: Кров одразу заморозити. Дослідження виконується в Німеччині

Строк виконання: 14:00/17:00 через 14 робочих днів

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Виявлення нестачі або надлишку вітаміну В6 в організмі. • Комплексна діагностика гіповітамінозів. • Контроль за рівнем вітаміну В6 при проведенні вітамінотерапії.

Додаткова інформація: Вітамін В6 (піридоксин) - водорозчинний вітамін, який надходить в організм людини з різними продуктами харчування. Його активна форма - піридоксальфосфат - бере участь більш ніж в 100 ферментних метаболічних реакціях. Він грає найважливішу роль у формуванні та розвитку нервової системи у дітей і впливає на функціонування кровотворної та імунної системи. • ПІДГОТОВКА ДО ДОСЛІДЖЕННЯ: Не приймати їжу протягом 2-3 годин до дослідження, можна пити чисту негазовану воду. Не палити протягом 30 хвилин до дослідження. • ПІДВИЩЕННЯ: тривала вітамінотерапія препаратами В6. • ЗНИЖЕННЯ: вагітність, захворювання тонкого кишечника з синдромом мальабсорбції, тривале застосування антибіотиків, протиепілептичних, протитуберкульозних препаратів, антидепресантів і оральних контрацептивів, захворювання нирок, надмірне вживання алкоголю, недостатня кількість вітамінів у раціоні.

 

Вітамін В6

Одиниця вимірювання: mIU/l

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...