Вітамін Е (Токоферол)

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

ВІТАМІНИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Вітамін Е (Токоферол)

789.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Дослідження виконується в Німеччині

Строк виконання: 14:00/17:00 через 16 робочих днів

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Діагностика дефіциту вітаміну Е як причини м'язових, нервових порушень, гемолізу, порушення перебігу вагітності, порушення зору. • Діагностика надлишку вітаміну Е при тромбоцитопатіях, порушеннях згортання крові. • Оцінка тяжкості станів, що призводять до нестачі вітаміну Е; запобігання ускладнень, пов'язаних з гіповітамінозом.

Додаткова інформація: Вітамін Е - група природних сполук похідних токолу. Найважливішими сполуками є токофероли і токотрієноли. Жиророзчинний. Вітамін Е не виробляється в організмі людини, а надходять з їжею. У кишечнику вітамін Е всмоктується за участю жовчних кислот. Він міститься в організмі всюди, але найбільше його в жировій тканині, печінці, м'язах і тканини нервової системи. Основна функція вітаміну Е в організмі - антиоксидантна. • ПІДГОТОВКА ДО ДОСЛІДЖЕННЯ: Не приймати їжу протягом 2-3 годин до дослідження, можна пити чисту негазовану воду. Не палити протягом 30 хвилин до здачі крові. • ПІДВИЩЕННЯ: надмірне надходження з їжею, передозування препаратів, що містять вітамін Е. • ЗНИЖЕННЯ: недостатнє надходження з їжею, недостатнє засвоєння вітаміну Е в кишечнику внаслідок тих чи інших вроджених і набутих патологій, порушення утворення жовчі або її надходження в просвіт кишечника, порушення транспорту вітаміну Е, пов'язані з недостатністю транспортних білків.

 

Вітамін Е

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...