Вітамін К : К1, К2(МК-4), К2(МК-7)

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

ВІТАМІНИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Вітамін К : К1, К2(МК-4), К2(МК-7)

2099.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Сироватку заморозити зразу. Захист від сонця. Дослідження виконується в ФРН

Строк виконання: 14:00/17:00 через 14 робочих днів

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • З'ясування причини підвищеної кровоточивості. • Своєчасна діагностика і лікування остеопорозу, особливо в препубертатний період і в літньому віці. • Комплексна оцінка вмісту вітамінів і мікроелементів. • Розробка індивідуальних дієтологічних рекомендацій з урахуванням віку, статі, гормонального статусу, а також деяких генетичних особливостей метаболізму.

Додаткова інформація: Вітамін К (філохінон) - це жиророзчинний вітамін, необхідний для здійснення згортання крові і мінералізації кісткової тканини. • ПІДГОТОВКА ДО ДОСЛІДЖЕННЯ: Не приймати їжу протягом 2-3 годин до здачі крові, можна пити чисту негазовану воду. Не палити протягом 30 хвилин до здачі крові. • ПІДВИЩЕННЯ: високий вміст зелених овочів у раціоні; високий вміст жирів у раціоні; гіпертригліцеридемія на фоні вживання алкоголю, пероральних контрацептивів, цукрового діабету, хронічної ниркової недостатності, застосування гіпотиазиду і бета-блокаторів. • ЗНИЖЕННЯ: низький вміст зелених овочів у раціоні; захворювання кишечника з ураженням тонкої кишки (целіакія, хвороба Крона, хвороба Уіпла, муковісцидоз), а також стан після резекції термінального відділу клубової кишки; захворювання печінки: хронічний гепатит, постінфекційний і алкогольний цирози; захворювання жовчного міхура: хронічний холангіт та холецистит; хронічний панкреатит; виразка дванадцятипалої кишки, антральний гастрит, синдром Золлінгера-Еллісона; дисбактеріоз кишечника; застосування холестираміну; абеталіпопротеінемія; літній і старечий вік, постменопауза; застосування препаратів кумарину (варфарину).

 

Дослідження в клініці Др. Редгера (ФРН)

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...