Гепатит А: Аb ІgM HAV

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

ВІРУСНИЙ ГЕПАТИТ A (HEPATITIS A VIRUS, HAV)
Останнє оновлення 25.10.2018

Гепатит А: Аb ІgM HAV

185.00 грн.

Метод: ELISA

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;Плазма/Plasma(EDTA); Сироватка/Serum

Примітки:

Строк виконання: 11:00/17:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Дане лабораторне дослідження дозволяє виявити антитіла класу IgM до вірусу гепатиту А.

Додаткова інформація: Гепатит А - це гостре інфекційне захворювання печінки, викликане вірусом гепатиту А (HAV). Вірус передається аліментарно, через заражену їжу і воду. Вірус гепатиту А належить до сімейства Picornaviridae, не має оболонки і містить одноланцюгову РНК, упаковану в білковий капсид. Інкубаційний період гепатиту А 15-40 днів (в середньому 30 днів). При гепатиті А не виникає хронічного вірусоносійства. Антитіла HAV IgM можна визначити відразу ж у гострій фазі захворювання як тільки з'являються перші симптоми (так звана жовтяниця) і зберігаються на визначеному рівні протягом 3-6 місяців. Поява в крові антитіл класу IgG означає закінчення гострої фази. Антитіла класу IgG залишаються в крові до кінця життя і дають довічний імунітет.

 

Ab IgM HAV

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...