Глікозильований гемоглобін (HbA1c, Glycated Hemoglobin)

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

ГЛЮКОЗА ТА ДІАГНОСТИКА ПОРУШЕНЬ ВУГЛЕВОДНОГО ОБМІНУ
Останнє оновлення 25.10.2018

Глікозильований гемоглобін (HbA1c, Glycated Hemoglobin)

155.00 грн.

Метод: іхл

Досліджуємий матеріал: Кров(EDTA);

Примітки: Натще

Строк виконання: 11:00/18:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Показник середнього вмісту глюкози в крові за тривалий період (до трьох місяців). Глікогемоглобін використовується для тривалого спостереження людей, що страждають діабетом 1 і 2 типу, щоб запобігати виникненню можливих ускладнень.

Додаткова інформація: Глікогемоглобін утворюється в результаті зв'язування залишку глюкози з аміногрупоюй гемоглобіну. HbA1c - це основна фракція, яка утворює приблизно 80% від усього глікозильованого гемоглобіну HbA1. Інтерпретація результату: • Концентрація глікозильованого гемоглобіну має пряму кореляцію з концентрацією глюкози в крові і віком еритроцитів (в середньому 120 днів). Таким чином, глікозильований гемоглобін є інтегрованим показником компенсації вуглеводного обміну протягом останніх 6-8 тижнів. • На значення HbA1c не впливають коливання вмісту глюкози в сироватці крові, фізична активність.

 

Глікозильований гемоглобін (HbA1c)

Одиниця вимірювання: %

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ01004,8 - 5,9
ЧОЛОВІЧИЙ01004,8 - 5,9
 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...