Гостра кишкова інфекція: Adenоvirus групи F (40 та 41 тип), Rоtаvirus групи A, Nоrоvirus генотип 2, Astrоvirus, Salmonella spp., Campylobacter spp., Shigella spp., ентероінвазивні E. coli (EIEC)

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ>ІНФЕКЦІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ>КИШКОВІ ІНФЕКЦІЇ>Гостра кишкова інфекція: Adenоvirus групи F (40 та 41 тип), Rоtаvirus групи A, Nоrоvirus генотип 2, Astrоvirus, Salmonella spp., Campylobacter spp., Shigella spp., ентероінвазивні E. coli (EIEC)
КИШКОВІ ІНФЕКЦІЇ
Останнє оновлення 25.10.2018

Гостра кишкова інфекція: Adenоvirus групи F (40 та 41 тип), Rоtаvirus групи A, Nоrоvirus генотип 2, Astrоvirus, Salmonella spp., Campylobacter spp., Shigella spp., ентероінвазивні E. coli (EIEC)

499.00 грн.

Метод: PCR

Досліджуємий матеріал: Кал/Feces;

Примітки:

Строк виконання: 14:00/17:00 наступного дня

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Гострі кишкові інфекції (ГКІ) – це група інфекційних захворювань, збудниками яких виступають патогенні ентеробактерії, представники умовно-патогенної флори та численні віруси. Для ГКІ характерне порушення моторики шлунково-кишкового тракту з розвитком діареї, інтоксикації, а в деяких випадках – обезводнення організму. Тест-система фірми «Amplisens» (виробництво Росія).

Додаткова інформація: Збудники ГКІ стійкі в умовах зовнішнього середовища, можуть тривалий час зберігатися на руках, іграшках, посуді та інших побутових предметах, в ґрунті та воді, інфікованих фекаліями хворого. Вони зазвичай гинуть при кип'ятінні і обробці хлорвмісними дезинфікуючими речовинами. Захворюваність ГКІ висока і реєструється протягом усього року з підйомом в літньо-осінній період. Хворіють дорослі і діти, найчастіше – у віці від 1 року до 7 років. Летальність при ГКІ відносно невисока і спостерігається переважно у дітей раннього віку. Співвідношення частоти виявлення вірусних і бактеріальних патогенів варіює відповідно до різних вікових категорій: у дітей до 3-х років на частку вірусних агентів припадає 80–90% захворювань, на частку бактеріальних – 10–20%; серед дорослих пацієнтів частка вірусних збудників знижується до 30%.

 

RNA Astrovirus

Одиниця вимірювання:

DNA Adenovirus gr F

Одиниця вимірювання:

RNA Norovirus G 2

Одиниця вимірювання:

DNA Campylobacter spp.

Одиниця вимірювання:

RNA Rotavirus gr A

Одиниця вимірювання:

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ0100АНАЛІТИЧНА ЧУТЛИВІСТЬ 1*10^4 ГЕНОМ-ЕКВІВАЛЕНТ В 1 МЛ
ЧОЛОВІЧИЙ0100АНАЛІТИЧНА ЧУТЛИВІСТЬ 1*10^4 ГЕНОМ-ЕКВІВАЛЕНТ В 1 МЛ

DNA Salmonella spp.

Одиниця вимірювання:

DNA Shigella spp./ DNA enteroinvasive E.coli (EIEC)

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...