Заходи по забезпеченню преаналітичного та постаналітичного етапів лабораторних досліджень ( підготовка, транспортування, зберіагання та утилізація біологічно матерілу).

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>ПОСЛУГИ ПРЕАНАЛІТИЧНОГО ЕТАПУ>ВЗЯТТЯ, ТРАНСПОРТУВАННЯ, ПІДГОТОВКА, ЗБЕРІГАННЯ ТА УТИЛІЗАЦІЯ ЗРАЗКІВ БІОМАТЕРАЛУ>ВЗЯТТЯ, ТРАНСПОРТУВАННЯ, ПІДГОТОВКА, ЗБЕРІГАННЯ ТА УТИЛІЗАЦІЯ БІОМАТЕРАЛУ>Заходи по забезпеченню преаналітичного та постаналітичного етапів лабораторних досліджень ( підготовка, транспортування, зберіагання та утилізація біологічно матерілу).
ВЗЯТТЯ, ТРАНСПОРТУВАННЯ, ПІДГОТОВКА, ЗБЕРІГАННЯ ТА УТИЛІЗАЦІЯ БІОМАТЕРАЛУ
Останнє оновлення 25.10.2018

Заходи по забезпеченню преаналітичного та постаналітичного етапів лабораторних досліджень ( підготовка, транспортування, зберіагання та утилізація біологічно матерілу).

45.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Матеріал без уточнення;

Примітки:

Строк виконання:

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення:

Додаткова інформація:

 

test

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...
 

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...