Заходи по забезпеченню преаналітичного та постаналітичного етапів лабораторних досліджень (взтяття біоматеріалу, підготовка, транспортування, зберіагання та утилізація біологічно матерілу).

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>ПОСЛУГИ ПРЕАНАЛІТИЧНОГО ЕТАПУ>ВЗЯТТЯ, ТРАНСПОРТУВАННЯ, ПІДГОТОВКА, ЗБЕРІГАННЯ ТА УТИЛІЗАЦІЯ ЗРАЗКІВ БІОМАТЕРАЛУ>ВЗЯТТЯ, ТРАНСПОРТУВАННЯ, ПІДГОТОВКА, ЗБЕРІГАННЯ ТА УТИЛІЗАЦІЯ БІОМАТЕРАЛУ>Заходи по забезпеченню преаналітичного та постаналітичного етапів лабораторних досліджень (взтяття біоматеріалу, підготовка, транспортування, зберіагання та утилізація біологічно матерілу).
ВЗЯТТЯ, ТРАНСПОРТУВАННЯ, ПІДГОТОВКА, ЗБЕРІГАННЯ ТА УТИЛІЗАЦІЯ БІОМАТЕРАЛУ
Останнє оновлення 12.06.2019

Заходи по забезпеченню преаналітичного та постаналітичного етапів лабораторних досліджень (взтяття біоматеріалу, підготовка, транспортування, зберіагання та утилізація біологічно матерілу).

45.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Матеріал без уточнення;

Примітки:

Строк виконання:

Як підготуватися до досліджень?

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...