Інсулін (кількісний)

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

ГОРМОНИ ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Інсулін (кількісний)

159.00 грн.

Метод: ELFA

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще

Строк виконання: 14:00/18:00 наступного дня

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Пацієнти з надлишком ваги, що знаходяться в групі ризику наможливість захворювання на діабет • Гіперінсулінемія • Коригування антидіабетичної терапії.

Додаткова інформація: Інсулін секретується в β-клітинах острівців Лангерганса підшлункової залози. У кров секретується у вигляді молекули проінсуліна, яка ділиться на С-пептид і інсулін. Головним фактором, що регулює секрецію інсуліну, є вміст глюкози в сироватці крові. При збільшенні вмісту глюкози, інсулін виділяється в кров протягом 3-5 хвилин. При зниженні вмісту глюкози нижче 1,6 mmol/L виділення інсуліну переривається. Нестача інсуліну сприяє виникненню діабету. Визначення вмісту інсуліну не є необхідним для діагностики діабету, тоді як є уточнюючим дослідженням функціонального стану β-клітин при диференціюванні різних форм діабету. При діагностуванні інсуліноми повторний аналіз на визначення вмісту інсуліну достатньо інформативний, особливо разом з аналізом на С-пептид. Аналіз на визначення вмісту інсуліну не має сенс проводити хворому, що одержує інсулінове лікування. Інтерпретація результату: Одноразово проведений аналіз на визначення інсуліну не є інформативним ні для діагностики діабету, ні для визначення його типу. Найкраще визначати вміст інсуліну тестом толерантності до глюкози (GTT) так, щоб паралельно з цукром крові також визначити концентрацію інсуліну і С-пептиду в сироватці крові. Всі три аналіза необхідно проводити: 1) Натще • 2) 1:00 після початку GTТ • 3) 2 години після початку GTT. • При діабеті 1 типу вміст інсуліну залишається низьким через його недостатній синтез. При діабеті 2 типу нормальні значення інсуліну виникають ще частіше, оскільки пік максимуму секреції може запізнитися і наступити через лише 90-120 хвилин після початку GTT. При інсуліномі вміст інсуліну в крові також великий і після 36 годинного голодування. Вміст глюкози падає нижче 2 mmol/L, інсулін ж залишається більше 3 mIU/L (нижньої межі норми).

 

Інсулін (Insulin)

Одиниця вимірювання: μIU/ml

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ01002.1-22.0
ЧОЛОВІЧИЙ01002.1-22.0
 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...