Інсуліноподібний фактор росту 1 (IGF-1)/Insulin-like growth factor 1 (IGF-1) (Соматомідин)

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ>ГОРМОНИ>ІНШІ ГОРМОНИ>Інсуліноподібний фактор росту 1 (IGF-1)/Insulin-like growth factor 1 (IGF-1) (Соматомідин)
ІНШІ ГОРМОНИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Інсуліноподібний фактор росту 1 (IGF-1)/Insulin-like growth factor 1 (IGF-1) (Соматомідин)

2795.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще. Дослідження виконується в Німеччині

Строк виконання: 14:00/17:00 через 14 робочих днів

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Діагностика порушень росту у дітей • Діагностика акромегалії і контроль за лікуванням • Контроль замісного лікування гормоном росту.

Додаткова інформація: IGF-1-пептид, який за своєю будовою і функцією схожий з проинсулином. IGF-1 синтезується, в основному, в клітинах печінки, а також в інших клітинах (наприклад, в фібробластах). Синтез IGF-1 стимулює, в основному, гормон росту (GH). За сприяння IGF-1 реалізується дія гормону росту в тканинах. На відміну від гормону росту, який вивільняється епізодично і вміст якого в крові значно коливається протягом доби, кількість IGF-1 стабільна і його не треба повторно вимірювати. Понад 95% IGF-1, що зявляється в сироватці пов'язано з білками-носіями, яких налічується 6 класів. З них найбільш важливий білок-носій IGF BP-3. Інтерпретація результату: IGF-1 важливо визначати при виявленні надлишку гормону росту. Важливість IGF-1 при діагностиці недостатності гормону росту обмежена: значення фактора росту у здорових дітей молодших 6 років і у дітей такого ж віку з недостатністю гормону росту в значній мірі перекриваються. Використання IGF-1 в діагностиці, в деякій мірі, обмежена і іншими факторами, які можуть впливати на вміст фактора росту. НИЗЬКІ ЗНАЧЕННЯ IGF-1, ЯКІ НЕ БУЛИ ОБУМОВЛЕНІ ДЕФІЦИТОМ ГОРМОНУ РОСТУ: • Недоїдання або голодування (тривалий пост) • Гіпотиреоз • Діабет • Низьке значення IGF-1 (разом чи окремо від IGFBP) не свідчить про недостатність гормону росту. Водночас нормальний вміст IGF-1 з великою часткою ймовірності виключає дефіцит гормону росту. ВИСОКІ ЗНАЧЕННЯ IGF-1: • Акромегалія (IGF-1 в середньому завищений в 4 рази) • Вагітність.

 

Дослідження в клініці Др. Редгера (ФРН)

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...