Креатинін

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

НИРКОВІ ПРОБИ: ДОСЛІДЖЕННЯ ФУНКЦІЇ НИРОК
Останнє оновлення 25.10.2018

Креатинін

59.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще

Строк виконання: 14:00/17:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Внаслідок малих біологічних варіацій при вже діагностованому захворюванні нирок підходить для оцінки ниркової функції в динаміці. • Не підходить як одиничне вимірювання при скрининговому дослідженні. Для цієї мети використовується тільки з розрахунком гломерулярної фільтрації. • В якості скринінгового дослідження ниркової функції, особливо у дітей і літніх пацієнтів, кращий аналіз з визначення цістатіна С.

Додаткова інформація: Kреатінін утворюється в м'язовій тканині в ході метаболічного процесу при контракції м'язів з креатину і, в основному, виділяється з організму через нирки. Синтезуюча кількість креатиніну відносно стабільна і напряму пов'язана з м'язовою масою. ВИСОКІ ЗНАЧЕННЯ КРЕАТИНІНУ: • Зменшення гломерулярної фільтрації • Велика м'язова маса • Сильне фізичне навантаження • Споживання в їжу м'яса за 7 год до взяття крові може змінити отримане значення приблизно на 10%. НИЗЬКІ ЗНАЧЕННЯ КРЕАТИНІНУ: • Голодування • М'язова атрофія, мала м'язова маса.

 

Креатинін (Кр, Creatinine)

Одиниця вимірювання: μmol/l

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ1410053-97
ЧОЛОВІЧИЙ1410062 - 115
 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...