Лактатдегідрогеназа (ЛДГ, LDH)

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

ФЕРМЕНТИ (ЕНЗИМИ)
Останнє оновлення 25.10.2018

Лактатдегідрогеназа (ЛДГ, LDH)

75.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще

Строк виконання: 14:00/17:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Підкріплювальне дослідження при діагностиці ураження серця, печінки, еритропоезу, нирок, скелетних м'язів, мозку і діагностиці легеневих захворювань.

Додаткова інформація: Лактатдегідрогеназа - внутрішньоклітинний ензим, який знаходиться в цитоплазмі всіх клітин організму, найбільше в серцевому і скелетних м'язах, еритроцитах, нирковій та печінковій тканинах, менше - в легенях, гладких м'язах і мозку. Внутрішньоклітинно активність ензиму приблизно в 500 разів більша, ніж у сироватці крові. LDH є неспецифічним показником тканинного ушкодження - активність його в крові збільшена при всіх станах, що супроводжуються збільшенням проникності клітинної мембрани. ВИСОКІ ЗНАЧЕННЯ LDH: • Гематологічні захворювання: мегалобластичні і гемолітичні анемії, гострі лейкемії, лімфоми, хронічні мієло-проліферативні захворювання • Інфаркт серцевого м'яза: від початку інфаркту LDH збільшується протягом 10-12, максимально за 48-72 години, помірно збільшена активність зберігається до 10-14 днів • Захворювання печінки (гепатити, некрози), ураження легень (емболія легень, саркоїдоз), злоякісні пухлини, захворювання нирок і м'язів • Фізіологічне збільшення активності LDH: останній триместр вагітності • NB! Гемоліз крові під час взяття і попередні сильні фізичні навантаження можуть призвести до помилково-позитивних результатів. Також важливо враховувати, що у однієї і тієї ж людини може бути кілька причин підйому LDH.

 

Лактатдегідрогеназа (ЛДГ.Lactate Dehydrogenase)

Одиниця вимірювання: U/l

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ016 ДО 500
ЖІНОЧИЙ16100225-450
ЧОЛОВІЧИЙ016 ДО 500
ЧОЛОВІЧИЙ16100225-450
 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...