Лямбліоз: Ag Lamblia intestinalis у калі (виявлення антигену до лямблій)

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ>ПАРАЗИТОЛОГІЯ, ДЕРМАТОМІКОЗИ ТА КОПРОЛОГІЯ>ПРОТОЗОЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ>Лямбліоз: Ag Lamblia intestinalis у калі (виявлення антигену до лямблій)
ПРОТОЗОЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ
Останнє оновлення 25.10.2018

Лямбліоз: Ag Lamblia intestinalis у калі (виявлення антигену до лямблій)

275.00 грн.

Метод: RIC

Досліджуємий матеріал: Кал/Feces;

Примітки:

Строк виконання: 14:00/17:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Якісний скринінг-тест дозволяє швидко виявити антигени лямблій у зразках фекалій людини. Чутливість тесту 97%, специфічність >99%.

Додаткова інформація: Зразки фекалій слід збирати у чисту ємкість з 4-х різних місць останньої порції. Слід уникати домішок сечі та виділень зі статевих органів. У разі отримання негативного результату (відсутність лямблій) дослідження проводиться 3-4 кратно з інтервалом у 2-3 дні, що пов’язано з особливостями життєвого циклу паразита. За погодженням з лікарем, за 2-3 дні до проведення дослідження рекомендовано приймати жовчогінний збір, настій кукурудзяних рилець. Кал до моменту доставки у лабораторію можна зберігати в холодильнику при температурі +2...+8 °С 1-2 дні. Паразитологічні дослідження проводяться через 2 тижні після припинення прийому протипаразитарних препаратів.

 

Лямблії, антиген в калі

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...