Магній (Mg)

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

МІКРОЕЛЕМЕНТИ, ЕЛЕКТРОЛІТИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Магній (Mg)

59.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще

Строк виконання: 14:00/17:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Неясні м'язові слабкості, тетанічні стани • Контроль за хворими, які знаходяться на інфузійному лікуванні та парентеральному харчуванні.

Додаткова інформація: В організмі дорослої людини міститься приблизно 25 г магнію. Магній - інтрацелюлярний катіон, 55% якого міститься в кістковій тканині, 20% у м'язах, 19% в інших тканинах і 1% в екстрацелюлярній рідині. У крові приблизно 55% магнію у вигляді вільних іонів, 30% зв’язано з білком, 15% - у вигляді комплексних сполук з фосфатами, цитратами та іншими аніонами. Магній в якості кофактора бере участь в активації багатьох ензимів, обміні вуглеводів, біосинтезі білка, забезпеченні контрактильної функції м'язів, розвитку кісткової тканини, нейромускулярного проведення збудження. Організм отримує магній з їжі. Виділення через нирки є головним регуляторним механізмом рівноваги магнію в організмі. Дефіцит магнію виникає у разі, якщо виникли порушення його засвоєння або якщо втрата магнію шляхом виділення через нирки збільшилася. ВИСОКІ ЗНАЧЕННЯ МАГНІЮ: • Ниркова недостатність (супутній ацидоз збільшує вихід магнію з клітин в екстрацелюлярний простір). НИЗЬКІ ЗНАЧЕННЯ МАГНІЮ: • Зменшений приплив: діарея, блювання, проносні, синдром мальабсорбції, голодування • Збільшена втрата через нирки, тривале лікування діуретиками, пошкодження ниркових канальців, гіперальдостеронізм, гіперпаратиреоїдизм • Цироз печінки • Гіпомагнезіємія разом з гіпокаліємією сприяє збільшенню чутливості до препаратів дигіталісу.

 

Магній (Magnesium)

Одиниця вимірювання: mmol/l

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...