+38 (044) 492 34 84

в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

Поштова адреса:

оф. 6, буд 6-Д, вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ

cert
ГЕНЕТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ (ВИЗНАЧЕННЯ БАТЬКІВСТВА, СИСТЕМНИХ ТА СПАДКОВИХ ХВОРОБ)
Останнє оновлення 22.04.2014

Передчасне виснаження яєчників - спадкові форми

889.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Кров(EDTA)

Примітки:

Строк виконання: 14:00/17:00 через 21 робочий день

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Передчасне виснаження яєчників (ПВЯ) зустрічається серед жінок репродуктивного віку з частотою близько 1 – 3%. ПВЯ характеризується вторинною амінореєю, яка пов’язана з підвищеною функцією естрогену і підвищеним рівнем гонадотропіна у жінок молодших за 40 років. ПВЯ стає великою проблемою для подружніх пар, коли жінка відкладає створення сім’ї на пізній період, оскільки веде до двох серйозних наслідків - порушення репродуктивної функії, тобто безпліддя і до патологій, які пов’язані з гіперестрогенією у молодому віці, що передбачає збільшення ризику остеопороза та коронарної серцевої недостатності.

Додаткова інформація:

 

ДНК-діагностика спадкових форм передчасного виснаження яєчників

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Эпштейна–Барр вирусная инфекция у детей

templ2В последние годы особое значение приобретают проблемы хронических персистирующих инфекций. Одним из направлений является изучение заболеваний, обусловленных вирусом Эпштейна–Барр (ЭБВ). Актуальность исследования данной патологии вызвана широкой циркуляцией этого вируса среди населения, многообразием клинических форм Эпштейна–Барр вирусной инфекции, специфической тропностью вируса к иммунокомпетентным клеткам.

Детальніше...
 

Інфекційний мононуклеоз у дітей: клініко-імунологічна характеристика

3333У статті висвітлено клініко-імунологічні особливості перебігу інфекційного мононуклеозу в дітей (на основі аналізу даних дітей різного віку, пролікованих у Запорізькій обласній інфекційній лікарні з приводу інфекційного мононуклеозу у 2008–2012 рр.). Наведено аналіз результатів імунологічних і мікробіологічних обстежень відповідних пацієнтів.

Детальніше...