Раковий антиген 19-9 (Cancer antigen 19-9 (СА-19-9))

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ>ОНКОМАРКЕРИ>ОНКОМАРКЕРИ>Раковий антиген 19-9 (Cancer antigen 19-9 (СА-19-9))
ОНКОМАРКЕРИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Раковий антиген 19-9 (Cancer antigen 19-9 (СА-19-9))

155.00 грн.

Метод: ELISA кількісний

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;Сироватка/Serum

Примітки:

Строк виконання: 11:00/17:00 наступного дня

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Моніторинг лікування раку підшлункової залози, моніторинг лікування раку товстого кишечнику, жовчного міхура та жовчних протоків.

Додаткова інформація: • Діагностика пухлин підшлункової залози (специфічність 76%) і спостереження за проведеним лікуванням разом в визначенням СЕА • При колоректальних раках даний маркер підходить для раннього визначення рецидиву, залишкової пухлини, ремісії або для оцінки прогнозу • Не підходить для скринінгових досліджень. Антиген CA 19-9 - олігосахарид, що синтезується тільки у індивідів з генотипом Льюїса (Lewis) в підшлунковій залозі, жовчних протоках, а також у шлунку, кишечнику, ендометрії і епітелії слинних залоз. Вміст СА19-9 в сироватці крові збільшується при пухлинах гастроінтестинального тракту і деяких запальних захворюваннях гепатобіліарного тракту. ВИСОКІ ЗНАЧЕННЯ CA 19-9: • Карцинома жовчних шляхів 70-90% • Запалення жовчного міхура 2% • Карцинома шлунка і підшлункової залози 70-90% • Гепатит 2% • Колоректальна карцинома 30-50% • Панкреатит 2% • Підйом вмісту CA 19-9 відзначено також при муцинозній аденокарциномі яєчників і аденокарциномі матки.

 

Раковий антиген ШКТ СА-19-9 (GI-MA)

Одиниця вимірювання: U/ml

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ0100<35
ЧОЛОВІЧИЙ0100<35
 
 

Статьи:

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...
 

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...