Ревматоїдний фактор (Аутоантитіла ІgM до Fc-фрагменту ІgG, RF) (кількісний)

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ>БІОХІМІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ КРОВІ>РЕВМОПРОБИ>Ревматоїдний фактор (Аутоантитіла ІgM до Fc-фрагменту ІgG, RF) (кількісний)
РЕВМОПРОБИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Ревматоїдний фактор (Аутоантитіла ІgM до Fc-фрагменту ІgG, RF) (кількісний)

85.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще

Строк виконання: 11:00/18:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Діагностика аутоімунних захворювань, артритів, хвороб сполучної тканини.

Додаткова інформація: Ревматоїдний фактор - це група аутоантитіл, що відносяться, переважно, до IgM-класу. Ревматоїдний фактор утворює іммунокомплекси до Fc-фрагменту нормальної IgG молекули, активує комплемент і фіксується в тканину. В утворенні ревматоїдного фактора беруть участь активовані вірусними і/або бактеріальними антигенами B-лімфоцити, які мігрували в запалений суглоб. Утворені імунні комплекси активують систему комплементу і викликають ураження суглоба. ■ ВИСОКІ ЗНАЧЕННЯ РЕВМАТОЇДНОГО ФАКТОРА: • Ревматоїдний артрит - результат позитивний у 80-90% з усіх випадків захворювання. • Ювенільний ревматоїдний артрит - результат позитивний в 15% випадків • При інших захворюваннях сполучної тканини і хронічних інфекціях: > Синдром Шегрена - у 75% випадків > Системний червоний вовчак - в 30-40% > Склеродермія - в 30% > Дерматоміозит - в 10-15% > Нодозний поліартрит - у 5-10% > Анкілозуючий спондиліт - в <5% • Макроглобулінемія Вальденстрема • При бактеріальних інфекціях, деяких вірусних захворюваннях (інфекційний мононуклеоз, туберкульоз тощо) і після вакцинацій • У літніх людей можуть бути помірно підвищені значення у зв'язку з віковим збільшенням аутоімунізації.

 

Ревматоїдний фактор

Одиниця вимірювання: IU/ml

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...