Ревматоїдний фактор (Аутоантитіла ІgM до Fc-фрагменту ІgG, RF) (кількісний)

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ>БІОХІМІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ КРОВІ>РЕВМОПРОБИ>Ревматоїдний фактор (Аутоантитіла ІgM до Fc-фрагменту ІgG, RF) (кількісний)
РЕВМОПРОБИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Ревматоїдний фактор (Аутоантитіла ІgM до Fc-фрагменту ІgG, RF) (кількісний)

85.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще

Строк виконання: 11:00/18:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Діагностика аутоімунних захворювань, артритів, хвороб сполучної тканини.

Додаткова інформація: Ревматоїдний фактор - це група аутоантитіл, що відносяться, переважно, до IgM-класу. Ревматоїдний фактор утворює іммунокомплекси до Fc-фрагменту нормальної IgG молекули, активує комплемент і фіксується в тканину. В утворенні ревматоїдного фактора беруть участь активовані вірусними і/або бактеріальними антигенами B-лімфоцити, які мігрували в запалений суглоб. Утворені імунні комплекси активують систему комплементу і викликають ураження суглоба. ■ ВИСОКІ ЗНАЧЕННЯ РЕВМАТОЇДНОГО ФАКТОРА: • Ревматоїдний артрит - результат позитивний у 80-90% з усіх випадків захворювання. • Ювенільний ревматоїдний артрит - результат позитивний в 15% випадків • При інших захворюваннях сполучної тканини і хронічних інфекціях: > Синдром Шегрена - у 75% випадків > Системний червоний вовчак - в 30-40% > Склеродермія - в 30% > Дерматоміозит - в 10-15% > Нодозний поліартрит - у 5-10% > Анкілозуючий спондиліт - в <5% • Макроглобулінемія Вальденстрема • При бактеріальних інфекціях, деяких вірусних захворюваннях (інфекційний мононуклеоз, туберкульоз тощо) і після вакцинацій • У літніх людей можуть бути помірно підвищені значення у зв'язку з віковим збільшенням аутоімунізації.

 

Ревматоїдний фактор

Одиниця вимірювання: IU/ml

 
 

Статьи:

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...
 

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...