С-Реактивний білок (CRP)

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

РЕВМОПРОБИ
Останнє оновлення 25.10.2018

С-Реактивний білок (CRP)

65.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще

Строк виконання: 14:00/17:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Підозра на бактеріальну інфекцію і відстеження ефекту лікування при бактеріальних інфекціях. • Диференціальна діагностика бактеріальних і вірусних запальних станів • Оцінка кардіоваскулярного ризику.

Додаткова інформація: C-реактивний білок синтезується в печінці, це так званий, білок гострої фази. У здорових людей присутній в сироватці крові в дуже малій кількості. Вміст CRP в крові зростає при запальному процесі дуже швидко (за 6-8 годин) і підйом може перевищувати референтне значення в 1000 разів. При зворотному розвитку причини зниження CRP в крові також відбувається дуже швидко. Роль CRP у запальному процесі полягає у зв'язуванні бактерій з клітинною мембраною в процесі опсонізації, а також участь у каскаді комплементу і активуванні Т-лімфоцитів. Високі значення CRP: • Концентрація CRP значно збільшена при бактеріальній інфекції і незначно збільшена або без змін при вірусних інфекціях. Значення CRP знаходяться в кореляції з активністю запального процесу та зменшуються при зворотному розвитку хвороби. • Концентрація CRP може бути підвищена при хворобах, що супроводжуються розпадом клітин і некрозом тканини: злоякісні пухлини, хронічні запалення, операції, травма (при неускладненому перебігу 1-3 дні), в післяопераційному періоді і т. д. • При оцінці кардіоваскулярного ризику результати значення CRP слід розглядати в комбінації з ліпідами сироватки. CRP не підходить для оцінки кардіооваскулярного ризику при наявності гострих або хронічних інфекцій (наприклад при артритах).

 

С-реактивний білок (C-Reactive Protein)

Одиниця вимірювання: mg/l

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ0100НЕГАТИВНИЙ (<6)
ЧОЛОВІЧИЙ0100НЕГАТИВНИЙ (<6)
 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...