Трансферин

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

ДІАГНОСТИКА АНЕМІЇ
Останнє оновлення 25.10.2018

Трансферин

145.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки:

Строк виконання: 14:00/17:00 через 2 робочі дні

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Диференціальна діагностика анемій • Діагностика гемохроматозу і синдромів відкрадень заліза.

Додаткова інформація: Трансферин - це β-глобулін синтезований переважно в печінці у вигляді апотрансферину, в завдання якого входить транспорт заліза в організмі. Трансферин можна назвати негативним білком гострої фази - його концентрація при наявності запалення в організмі зменшується. Сатурація трансферину також схильна до впливу реакції гострої фази. У нормі приблизно третина трансферину збагачується залізом (сатурація трансферину). Залізо, пов'язане з трансферрином, переноситься в клітини кісткового мозку для синтезу гемоглобіну і депонування феритину і гемосидерину (такий транспорт проходить з допомогою трансмембранних рецепторів, які знаходяться в молодих клітинах червоної крові). Апотрансферин, що вивільнився направляється назад в кров. • НИЗЬКІ ЗНАЧЕННЯ ТРАНСФЕРИНУ: > Зменшення синтезу (хронічне захворювання печінки, погане харчування, алкоголізм) > Втрата білка (наприклад, нефротичний синдром) > Анемія при хронічному захворюванні, інфекції, злоякісні пухлини • При залізодефіцитній анемії зміст трансферину збільшений, а сатурація трансферину зменшена • Анемія при хронічному захворюванні (проблема в порушенні доступності або засвоєння заліза, а не в його нестачі) - вміст трансферину в межах референтного інтервалу або нижчий, а сатурація трансферину знаходиться в діапазонах норми • На надлишок заліза вказують нормальний вміст трансферину і висока сатурація трансферину • Для вродженого гемохроматозу характерна дуже висока сатурація трансферину - у чоловіків більше 60% і у жінок більше 50% • Причиною підвищеного вмісту трансферину можуть бути: пізня вагітність, використання препаратів заліза, використання пероральних гормональних контрацептивів.

 

Трансферин

Одиниця вимірювання: mg/dl

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...