Новини

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>Новини>Новини

Шестикомпонентна вакцина «Гексаксим» (Франція) в УЛДЦ

geksaksim-uldc-2019

Шестикомпонентна вакцина «Гексаксим» (Франція) зможе захистити вашу дитину від:

-кашлюка,
-дифтерії,
-правця,
-поліомієліту,
-гепатиту В,
-гемофільної інфекції (Hib).

Додаткова інформація за телефоном +38 (044) 492 34 80 та +38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок).

Вартість вакцини - 1055 грн.
Консультація педіатра, індивідуальний карендар щеплень, оформлення медичної документації - 250 грн.

З повагою, колектив Українського лікувально-діагностичного центру

ІФА аналіз на дифтерію. Чи потрібна повторна вакцинація від дифтерії?

difteria-uldcЛабораторія УЛДЦ проводить дослідження для кількісного визначення антитіл класу G проти дифтерії (збудник Corynebacterium diphtheriae) в сироватці та плазмі людини методом твердофазного імуноферментного аналізу (ІФА, ELISA). Виробник Німеччина.

Кількісні значення антитіл IgG до дифтерійного токсину відображають необхідність базової вакцинації від дифтерії або ж доцільність повторної вакцинації проти дифтерії.

Інтерпритація результатів:

<0,1 IU/ml – рекомендована базова вакцинація;
0,1–1,0 IU/ml – рекомендована ревакцинація (повторна вакцинація);
1,0–1,5 IU/ml – ревакцинація через 5 років;
1,5–2,0 IU/ml – ревакцинація через 7 років;
>2,0 IU/ml – ревакцинація через 10 років;

Код – И2701.
Вартість – 319 грн.

Примітка. Аналітична чутливість – 0,004 IU/ml. Результат сам по собі не повинен бути єдиним приводом для будь-яких терапевтичних наслідків. Результат має бути співставлений з іншими діагностичними тестами та клінічними спостереженнями.

З повагою, колектив лабораторії УЛДЦ

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо, щоб все життя було як новорічна ніч. Нехай любов п'янить як ігристе шампанське, навколо вибухають хлопавки щастя, простір освітлюють феєрверки успіху, а доля регулярно залишає здійснені бажання під ялинкою Ваших мрій!
Міцного здоров’я!
Миру нам усім!

З найкращими побажаннями, колектив 
ТОВ "Український лікувально-діагностичний центр"

2019-new-year-uldc2

Графік роботи кабінетів лабораторії на свята

22 грудня (субота) - робочий день;

23 грудня (неділя) - вихідний;

24 грудня (понеділок) - працюють тільки кабінети по вул. Петра Запорожця та вул. Микільсько-Слобідській за графіком суботи;

25 грудня (вівторок) - вихідний;

26, 27, 28, 29 (субота) - робочі дні;

30 грудня (неділя) - вихідний;

31 грудня (понеділок) - працюють тільки кабінети по вул. Петра Запорожця та вул. Микільсько-Слобідській за графіком суботи;

1 січня (вівторок) - вихідний день.

2019-new-year-uldc

Визначення антитіл класу IgM та IgG до вірусу кору в УЛДЦ за 1 робочий день

measles-virus-uldc-2018Лабораторія Українського лікувально-діагностичного центру проводить дослідження на визначення антитіл класу IgM та IgG до вірусу кору (Measles virus) в сироватці крові методом імуноферментного аналізу (ELISA) за один робочий день (аналіз на кір).

Антитіла IgM та IgG можна визначати вперше з моменту появи висипів на шкірі хворого (4-5 день хвороби). Наявність антитіл IgM доцільно визначати з 4 по 28 день з моменту появи висипів (через місяць титр антитіл IgM починає стрімко знижуватись). Антитіла IgG циркулюють в організмі протягом багатьох років після одужання.

Ab IgG Measles virus: кількісне визначення антитіл класу IgG до вірусу кору. 
Код И1901. 
Матеріал - сироватка.
Вартість - 195 гривень.

Ab IgM Measles virus: якісне визначення антитіл класу IgM до вірусу кору.
Код И1902.
Матеріал - сироватка. 
Вартість - 319 гривень.

Кір – гостре інфекційне захворювання. Джерело інфекції – хворий на кір. Вірус кору передається повітряно-крапельним шляхом. Інкубаційний період (період з моменту інфікування вірусом дихальних щляхів до моменту підвищення температури) триває від 7 до 18 днів.

З повагою, колектив Українського лікувально-діагностичного центру.

Дякуємо Вам, що обираєте лаборіторію УЛДЦ

Український лікувально-діагностичний центр взяв участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики, лікування та профілактики інфекційних та паразитарних хвороб. Тропічна медицина». Конференція відбулася 18 жовтня в Великому конференц-залі Національної академії наук України за організації Національного медичного університету імені О.О. Богомольця МОЗ України.

У роботі конференції взяли участь не лише лікарі міста Києва та області, але і спеціалісти з інших регіонів України та закордону за спеціальністю: інфекціоністи, дитячі інфекціоністи, лікарі загальної практики/сімейної медицини, завідувачі та спеціалісти науково-дослідних лабораторій, лікарі станції/відділення швидкої та невідкладної медичної допомоги, терапевти, педіатри.

Захід внесено в «Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, що проводяться в 2018 році МОЗ і НАМН України» (№ 239).

Дякуємо організаторам за можливість поспілкуватися з колегами/учасниками конференції! Обмін досвідом важливий для досягнення спільної поставленої мети - вивести українську медицину на високий європейський рівень.

Бальше інформації за посиланням.

Бажаємо нових творчих здобутків! З повагою, колектив Українського лікувально-діагностичного центру

uldc-sait-2018

Глютенова ентеропатія. Діагностика целіакії в УЛДЦ

celiac-2018-uldc

Що таке целіакія? Симптоми целіакії

Целіакія (глютенова ентеропатія, ГЕ) – це імунно-обумовлена реакція на глютен (запасний білок пшениці, ячменю, жита) продуктів харчування. Глютен насамперед впливає на тонкий кишечник осіб із генетичною схильністю (порушує структуру тонкого кишечника) і припиняє свою дію після виключення глютену з раціону.

У статті на сайті www.health.com, про целіакію говорять як про одне з захворювать, яке важко діагностувати черех значну кількість неспецифічних симптомів. Целіакія може проявлятися багатьма симптомами, як типовими для шлунково-кишкових захворювань (діарея, стеаторея, втрата маси тіла, здуття живота, метеоризм, біль у животі), так і іншими (аномальні печінкові проби, залізодефіцитна анемія, остеопатія, шкірні захворювання та інші різноманітні прояви). Але в багатьох осіб із целіакією симптоми взагалі можуть не проявлятися.

Етапи діагностики целіакії

Діагностика целіакії складається з трьох основних діагностичних етапів: клінічного, лабораторного та інструментального.

На першому (клінічному) діагностичному етапі лікарі повинні здійснювати ретельний відбір пацієнтів з груп ризику наявності целіакії. До групи ризику слід відносити пацієнтів з наступними захворюваннями: герпетиформний дерматит Дюрінга, аутоімунні захворювання (цукровий діабет 1 типу, тиореоїдит, ревматоїдний артрит, гепатит, синдром Шегрена), хронічні анемії (залізодефіцитна, фолієводефіцитна), остеопенія, остеопороз, порушення генеративної функції - безпліддя, афтозні ураження ротової порожнини, глосити, неврологічні розлади – глютенова полінейропатія, глютенова атаксія, епілепсія, онкопатологія (лімфоми кишківника), СРК, синдром Дауна, лімфоцитарний коліт, синдром хронічної втоми, хвороба Аддісона, ревматоїдний або серонегативні артрити, приховані кишкові кровотечі. Основою клінічного етапу діагностики ГЕ має бути ретельний збір анамнезу, аналіз скарг як з боку шлунково-кишкового тракту, так і інших скарг, виявлення асоційованих патологій, родичів з наявністю целіакії.

Другий (лабораторний) діагностичний етап базується на імуноферментному аналізі ELISA з визначенням специфічних серологічних біомаркерів целіакії: антитіл до гліадину, антитіл до тканинної трансглутамінази (тТГ), антитіл до ендомізію і «сучасних» антитіл до дезамінованих пептидів гліадину і пов'язаної з ними тТГ. Ці дослідження можна використовувати також для контролю ефективності лікування (зниження титру антитіл в динаміці).

Подальша діагностика (третій етап) базується на аналізі стану слизової оболонки (СО) тонкого кишківника в осіб з позитивними результатами серологічного дослідження. Для цього проводиться верхня ендоскопія з біопсією СО дванадцятипалої кишки. Діагноз целіакії встановлюється за наявності патологічних змін, виявлених при біопсії - атрофії ворсинок, гіперплазії крипт і виявленні ознак імунного запалення (скупчення лімфоцитів у слизовій оболонці) + не менше 2 видів антитіл у високих титрах у сироватці крові.

Додатково! (не в плановому порядку) проводять генетичну діагностику схильності до целіакії – виявлення генів HLA DQ2 і HLA DQ8. Приблизно 20-25% людської популяції мають DQ2 або DQ8 антигени, у хворих на целіакію більше 97% пацієнтів мають маркери DQ2 та/або DQ8.

Аналіз на целіакію в лабораторії УЛДЦ

Лабораторія Українського лікувально-діагностичного центру імуноферментним методом проводить наступні дослідження на визначення біомаркерів целіакії (біологічний матеріал - венозна кров):

Код - М0128 - Антитіла до гліадину IgA - 319 гривень;
Код - М0129 - Антитіла до гліадину IgG - 235 гривень;
Код - М1104 - Антитіла до тканинної трансглутамінази IgА - 245 гривень;
Код - М1105 - Антитіла до тканинної трансглутамінази IgG - 245 гривень;
Код - М0131 - Антитіла до дезамінованих пептидів гліадину IgA (кількісне визначення) - 379 гривень;
Код - М0132 - Антитіла до дезамінованих пептидів гліадину IgG (кількісне визначення) - 379 гривень;
Код - М1106 - Ендомізіум, антитіла IgG (метод IFT) - 299 гривень;
Код - М1107 - Ендомозіум, антитіла IgА (метод IFT) - 299 гривень;
Код - М0102 - HLA DQ2, DQ8 (ПЛР скринінг целіакії, якісне визначення, дослідження виконується в Німеччині) - 2975 гривень;
Код - М0102-1 - Целіакія (глютенова ентеропатія), схильність (типування HLA DQA1, DQB1, DRB1/04) - 6515 гривень.

В журналі «Рациональная фармакотерапия» (www.rpht.com.ua) в 2014 році (№2 (31)) опублікована стаття – «Целіакія: діагностування і ведення пацієнтів», рекомендована Американською колегією гастроентерологів. Корисне посилання - www.celiac-ukraine.com – Українська спілка целіації.

Діагностика порушення білкового обміну в організмі людини (білкові фракції)

bilok-uldcЛабораторія УЛДЦ проводить дослідження "Білкові фракції" з метою діагностики порушень білкового обміну в організмі людини та моніторингу лікування захворювань. Біологічний матеріал - сироватка (натще).

УВАГА! З 3 вересня проведення дослідження "Код Б0105. Білкові фракції: Загальний білок, Альбуміни (%), Глобуліни (%), А/Г коефіцієнт, Альфа-1-глобуліни, Альфа-2-глобуліни, Бета-глобуліни, Гама-глобуліни" тимчасово призупиняється

Активним лишається дослідження "Код Б0105-1. Білкові фракції: Загальний білок, Альбуміни (г/л), Альбуміни (%), Глобуліни (%), А/Г коефіцієнт". Вартість - 109 грн. Строк виконання - 1 робочий день.

Вибачте за незручності, з повагою, колектив лабораторії УЛДЦ

Аналіз калу на копрологію в лабораторії УЛДЦ

uldc-koprogramma

Що таке копрограма?

Копрограма - це комплексний аналіз калу, який оцінює загальний стан здоров'я шлунково-кишкового тракту (ШКТ). Копрологічне дослідження включає в себе фізико-хімічні (запах, консистенція, pH, жирні кислоти в калі, крохмаль в калі та ін. показники) і мікроскопічні (грибки та ін.) показники.

Що показує копрограма?

Копрограма (код К0501, 109 грн) не підтверджує або ж вказує на: запальний процес ШКТ, наявність інфекцій в ШКТ, порушення функції всмоктування, порушення роботи підшлункової залози (порушення секреції), порушення роботи кишечника і шлунка.

Копрограма з аналізом калу на яйця глистів

У лабораторії Українського лікувально-діагностичного центру проводиться дослідження копрограмма з аналізом калу на яйця глистів (код К0503, 175 грн). До копрологічного дослідження калу додатково проводиться паразитологічне дослідженняаналіз на виявлення яєць гельмінтів (глистів) та лямблій (одноклітинних протозойних паразитів).

У нормі яйця глистів в калі відсутні. При разовому дослідженні, відсоток виявлення паразитів порівняно невисокий. Рекомендується проводити кілька досліджень. У лабораторії УЛДЦ використовують концентратор Parasep (парасеп) для аналізу на глисти калу, що дозволяє підвищити вірогідність виявлення паразитів. Більше про концентратор читайте за посиланням.

Копрограма з реакцією на приховану кров

У лабораторії УЛДЦ можна отримати результат копрограми додатково з реакцією на приховану кров (код К0502, 179 грн). У нормі прихована кров у калі відсутня.

Кал на копрограму збирають в стерильний контейнер. Як підготуватися до аналізу? читайте тут. На всі додаткові запитання оператори дадуть відповідь по телефону (044)492-34-83.

З повагою колектив лабораторії УЛДЦ.

Зміна графіку роботи кабінету по вул. Політехнічна

В зв’язку зі зміною графіку роботи Міської студентської поліклініки на серпень-місяць, кабінет лабораторії УЛДЦ по вул. Політехнічна 25/29 також змінює графік.

До 1 вересня кабінет працюватиме з 9.00 до 15.00 в будні дні.
З 1 вересня працюємо у звичному режимі.

Вибачте за незручності!

uldc-politeh-2018

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...