+38 (044) 492 34 84

в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

Поштова адреса:

оф. 6, буд 6-Д, вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 
cert
Ви тутГоловна>Новини>Новини

Початок навчального року разом з УЛДЦ

uldc-doslidjennja

Вашій дитині необхідно здати аналізи перед вступом до дитячого садочка або школи?

Лабораторія Українського лікувально-діагностичного центру пропонує батькам зручні пакети досліджень:

 "До дитячого садочка" (Ентеробіоз; Паразитологічне дослідження калу (Найпростіші, Яйця гельмінтів).
Вартість пакету - 195 гривень.

"До школи" (Комплексний гематологічний аналіз; Глюкоза; Загальний аналіз сечі; Ентеробіоз; Паразитологічне дослідження калу (Найпростіші, Яйця гельмінтів).
Вартість пакету - 445 гривень.

Як підготуватися до досліджень?

Бажаємо здоров′я Вам та Вашим діткам!

Україно, з Днем Незалежності!

Колектив Українського лікувально-діагностичного центру щиро вітає зі святом - Днем Незалежності України! Миру, добра та любові Нам усім, міцного здоровя. Процвітання Нашій Державі!

kvitu-uldc

Антистрептолізин-О – маркер стрептококової інфекції в організмі

uldc-bolit-gorloСтрептококова інфекція – інфекція спричинена стрептококами – бактеріями овальної або круглої форми, які утворюють пари або ланцюжки.

Стрептококи ділять на групи: 21 група, кожна позначається літерою алфавіту від А до U. Стрептококи групи А (піогенний стрептокок, бета гемолітичний стрептокок) уражують органи дихальної системи, шкіру та органи слуху, групи В – сечостатеву систему, стрептококи групи F – причина тяжких запальних процесів ротової порожнини та дихальних шляхів.

Стрептококи продукують різноманітні ферменти (сприяють розповсюдженню бактерій в тканинах організму людини) та токсини: стрептокінази А та B, стрептолізини O та S та ін., які отруюють організм людини. Токсини – причина високої температури тіла, блювоти, головних болів та запаморочення. Часто стрептококова інфекція супроводжується розвитком алергічного синдрому, який призводить до пошкоджень тканин суглобів, серця та нирок. Стрептококова інфекція спричинює розвиток ревматизму в результаті ускладнень захворювання.

Стрептококи стійкі до дії низьких температур, висушування. Можуть місяцями залишатися на предметах. Знищити стрептокок можливо дією дезінфікуючих засобів, нагріванням до температури 56°С протягом 30 хв. Стрептокок групи А можна знищити антибіотиком (пеніциліном).

Антистрептолізин-О (АСЛ-О) – маркер стрептококової інфекції – специфічний білок, який виробляється в організмі у відповідь на контакт зі стрептолізином. Рівень АСЛ-О зростає вже через тиждень після інфікування. Пік концентрацій припадає на 3-5 тиждень захворювання, та починає знижуватися через 6-12 місяців. Стрімке зростання та тривале зберігання концентрацій АСЛ-О збільшує ймовірність розвитку ускладнень (ревматизму).

Однократне дослідження не зовсім інформативне. Варто проводити серію досліджень з інтервалом в 1 тиждень, для того щоб оцінити динаміку захворювання, в цьому і полягає діагностична на прогностична цінність дослідження.

Визначення титрів АСЛ-О дозволяє проводити диференціальну діагностику ревматизму та ревматоїдного артриту (титри значно менші ніж при ревматизмі). Титр АСЛ-О також може бути підвищеним у носіїв стрептококової інфекції.

Референтні значення: 0-14 років – менше 150 Од/мл, 14-100 років – менше 200 Од/мл.

Підвищені титри: 1. Ревматизм. 2. Рожа. 3. Скарлатина. 4. Стрептококові інфекції (ангіна, отит, тонзиліт). 5. Гострий дифузний гломерулонефрит.

Комплексні дослідження вірусних гепатитів в УЛДЦ

kompleksna-diagnostika-uldcУкраїнський лікувально-діангостичний центр проводить пакетні дослідження для діагностики гострого та хронічного гепатиту невстановленої етіології.

"Діагностика гострого гепатиту невстановленої етіології":
Ab IgM HBс, HBsAg, Ab IgM HAV, Ab IgM HCV (якісний).
Код И1101.
Вартість - 629 грн.

"Діагностика хронічного гепатиту":
Ab IgG HAV; HBsAg (якісний); Ab IgG HBcAg; HBeAg; Ab cor Ag, NS4, NS5 HCV (якісний).
Код И1102.
Вартість - 839 грн.

"Діагностика хронічного гепатиту невстановленої етіології":
Ab IgG HAV; HBsAg (кількісний); HBeAg; Ab HBeAg; Ab IgG HBcorAg; Аb HCV Ag (cor, NS3, NS4, NS5) (кількісний).
Код И1103.
Вартість - 935 грн.

Матеріал - сироватка крові.
Строк виконання - 1 робочий день.

Додаткова інформація за телефоном (044)-492-34-83.

Український лікувально-діагностичний центр був заснований в 1991 році на базі Київського НДІ епідеміології та інфекційних захворювань за підтримки Українського наукового медичного товариства мікробіологів, епідеміологів та паразитологів ім. Д.К. Заболотного.

Зповагою, колектив лабораторії УЛДЦ.

До 21 серпня дослідження "Комплексна імунограма 1" та "Комплексна імунограма 2" проводитися не будуть

До 21 серпня дослідження "Комплексна імунограма 1" (Дослідження субпопуляції лімфоцитів периферичної крові (CD3+, CD4+, CD8+, CD4+/CD8+, Активні Т-лімфоцити, CD22+, CD16+); Загальні ІГ: IgG, IgA, IgM; РБТЛ з ФГА; Циркулюючі імунні комплекси; Оцінка індивідуальної чутливості до імуномодуляторів) та "Комплексна імунограма 2" (Цитофлюориметричне дослідження субпопуляції лімфоцитів периферичної крові (CD3+19-, CD4+8-, CD4-8+, CD4+8-/CD4-8+, CD3+56+, CD3-56+, CD3-19+)) проводитися не будуть.

З 22 серпня дослідження проводитимуться в звичайному режимі. Більш детальна інформація про дослідження розміщена на сайті в розділі «Алергологія та імунологія».

Вибачте за незручності.

imunogramma-uldc

Змінено години роботи кабінету УЛДЦ по вулиці Політехнічна

Шановні клієнти та партнери, тимчасово змінено години роботи кабінету лабораторії Українського лікувально-діагностичного центру, що знаходиться по вулиці Політехнічна 25/29.

В період з 24 липня по 28 серпня кабінет працюватиме з 9.00 до 15.00.
Робочі дні тижня – понеділок–пятниця.
Субота, неділя, святкові – вихідні дні.

Вибачте за тимчасові незручності.
З повагою, колектив лабораторії УЛДЦ.

uldc-politech

Лабораторна діагностика кору. Вакцинопрофілактика кору

kor-uldcКір – гостре інфекційне захворювання. Джерело інфекції – хворий на кір. Вірус кору передається повітряно-крапельним шляхом. Інкубаційний період триває від 7 до 18 днів. Організм людини вразливий до вірусу: лише 1% контактуючих з вірусом не захворіють на кір. Від кору існує вакцина.

Лабораторія Українського лікувально-діагностичного центру проводить дослідження на визначення антитіл класів IgM та IgG до вірусу кору (Measles virus) в сироватці крові методом імуноферментного аналізу (ELISA). Антитіла можна визначати вперше з моменту появи висипів на шкірі хворого.

Ab IgG Measles virus: кількісне визначення антитіл класу IgG до вірусу кору.
Код И1901.
Матеріал - сироватка.
Строк виконання - 1 робочий день.
Вартість - 195 гривень.

Ab IgM Measles virus: якісне визначення антитіл класу IgM до вірусу кору.
Код И1902.
Матеріал - сироватка.
Строк виконання - 7 робочих днів.
Вартість - 339 гривень.

Вакцинопрофілактика кору

Комбінована вакцина ПРІОРИКС проти кору, паротиту та краснухи (КПК) виробництва Бельгія (GlaxoSmithKline Biologicals s.a.) в Українському лікувально-діагностичному центрі.
Вартість вакцини – 435 гривень.
Консультація лікаря перед вакцинацією, індивідуальний календар щеплень та ведення документації – 150 гривень.
Довідки за телефоном +38(044)492-34-80 та +38(095)623-43-33 (зворотній зв’язок).

З повагою, колектив Українського лікувально-діагностичного центру.

Діагностика гельмінтозів та протозойних захворювать в лабораторії УЛДЦ

uldc-saitЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру проводить пакетне дослідження – пакет «Антитіла до гельмінтів» – на визначення антитіл IgG до гельмінтів та сумарних антитіл Ig(G+M+А) до лямблій з використанням методу імуноферментного аналізу (ІФА).

Пакет «Антитіла до гельмінтів» дозволяє виявити глистні (визначення IgG) та протозойні (визначення IgG+IgM+IgА) інвазії, збудниками яких є Аскариди, Токсокари, Ехінококи, Опісторхії, Трихінели та Лямблії.

Код дослідження – К0121.
Матеріал: сироватка, плазма (EDTA).
Вартість – 885 грн.

Найчастіше хворіють діти віком від 2 до 7 років, що обумовлено повторними зараженнями через ще недостатньо сформовану і закріплену культуру поведінки та культуру особистої гігієни, через слабкі захисні бар’єри дитячого організму в цьому віці.

В Україні частіше стали виявляти паразитарні інвазії, які ще кілька років тому були рідкісними для нашого регіону: українці стали вживати більше морепродуктів та частіше виїжджати за кордон.

До діагностики гельмінтозів та протозойних хвороб варто підходити комплексно: існує можливість як маскуватися під інші хвороби, так і можливість бути причиною хронізації уже наявних недугів. Гельмінтози складно діагностувати через можливу довгу відсутність яйцекладки, через відсутність самок-паразитів в організмі, через помилки преаналітичного на аналітичного етапів (підготовки та власне діагностики) та ін. В загальному гематологічному аналізі крові слід звертати увагу на еозинофілію (підвищений рівень еозинофілів). Еозинофілія і збільшення рівня загального IgE  найбільш чіткі неспецифічні критерії паразитарного втручання.

Однократне дослідження фекалій  мікроскопія калу  не достатньо інформативне: необхідно провести декілька досліджень підряд (у випадку з ентеробіозом 34 забори з інтервалом в 35 днів) щоб відтворити реальну картину. ІФА на гельмінти  високочутливий метод, але низькоспецифічний: до діагностики варто підходити комплексно [1].

[1]. Єршова І.Б. Гельмінтози у дітей / І.Б. Єршова, Л.М. Осичнюк, Г.О. Мочалова // Перинатология и педиатрия. – 2013. – №2 (54). – С. 125–131.

ПЛР діагностика кліщового бореліозу

Лабораторія Українського лікувально-діагностичного центру проводить дослідження на визначення in vitro фрагментів ДНК Borrelia burgdorferi – збудника бореліозу – в зразках плазми крові людини та іксодових кліщах методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР).

Особливості транспортування кліща до лабораторії

Живий кліщ транспортується у чистому контейнері (посуді) протягом 48 годин при температурі від +2 до +8°С. Важливо не допустити висихання кліща: для цього в контейнер варто покласти шматочок вологої серветки (тканини) попередньо змоченої водою.

Інформація про дослідження

Діагностика хвороби Лайма методом ПЛР – швидкий та надійний спосіб діагностики: чутливість аналізу складає 2000 копій/мл ДНК Borrelia burgdorferi на 1,0 мл зразка.

Код дослідження – И0204.
Матеріал: плазма крові людини, іксодовий кліщ.
Строк виконання – 2 робочих дня.
Вартість – 295 грн.

З повагою, колектив лабораторії УЛДЦ

borelioz-1 borelioz-2 borelioz-3

Своєчасна діагностика дерматомікозу – запорука легкого одужання

Дерматомікози об’єднують групу захворювань поверхні тіла людини (мікроспорія, епідермо- та трихофітія, кандидози), причиною яких є патогенні гриби дерматофіти (мікроспорум, епидермофітум та трихофітум, кандида).

Дерматомікози. Причини розвитку:

  • умови навколишнього середовища (ідеальними умовами для розвитку грибів на тілі людини являється температура навколишнього середовища 25–30°С та вологе лужне середовище (pH більше 7–14);
  • індивідуальні особливості організму, вікові особливості (на розвиток грибів впливає інтенсивність потовиділення та секреції сальних залоз (в діток інтенсивність менш виражена), також вплив має сам склад секретів (він індивідуальний у кожного);
  • тимчасові розлади, пов’язані зі здоров’ям (зниження імунітету, неповноцінне харчування, гормональних збій, стреси, авітаміноз, порушення обміну речовин та ін.);
  • супутні причини (порушення цілісності шкіри, контакт з хворою на дерматомікоз людиною).

Дерматомікози класифікують в залежності від місця на тілі людини, де паразитує гриб. Розрізняють дерматомікози:

  • стоп;
  • голови;
  • пахової області;
  • нігтів;
  • гладкої шкіри.

Симптоми дерматомікозу. Гриби, при контакті з поверхнею шкіри, руйнують її кератиновий шар, розмножуються та поширюються в навколишні тканини. Зовні це проявляється зміною структури та забарвлення шкіри голови, стоп, гладкої шкіри та нігтів.

Діагностика дерматомікозів. Лабораторія Українського лікувально-діагностичного центру проводить дослідження «Дерматомікози: мікроскопічне дослідження біологічного матеріалу на паразитарні грибки». Матеріал – шкребок зі шкіри, нігтів. За умови здачі матеріалу до 14:00 – результат в цей же день після 17:00. Вартість – 155 грн.

Дерматомікози лікуються протигрибковими препаратами.

dermatomikozi-uldc

 
 

Статьи:

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

anemiaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...
 

Діагностика алергії. Алергени, визначення специфічного IgE.

polin22Щоб зрозуміти, що є причиною алергічної реакції, до якого саме алергену в організмі підвищена чутливість, достатньо визначити вміст відповідного специфічного IgE в крові. Лабораторія УЛДЦ пропонує 88 найпоширеніших алергенів.

Детальніше...