+38 (044) 492 34 84

в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

Поштова адреса:

оф. 6, буд 6-Д, вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 
cert
Ви тутГоловна>Новини>Новини

Діагностика гельмінтозів та протозойних захворювать в лабораторії УЛДЦ

uldc-saitЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру проводить пакетне дослідження – пакет «Антитіла до гельмінтів» – на визначення антитіл IgG до гельмінтів та сумарних антитіл Ig(G+M+А) до лямблій з використанням методу імуноферментного аналізу (ІФА).

Пакет «Антитіла до гельмінтів» дозволяє виявити глистні (визначення IgG) та протозойні (визначення IgG+IgM+IgА) інвазії, збудниками яких є Аскариди, Токсокари, Ехінококи, Опісторхії, Трихінели та Лямблії.

Код дослідження – К0121.
Матеріал: сироватка, плазма (EDTA).
Вартість – 885 грн.

Найчастіше хворіють діти віком від 2 до 7 років, що обумовлено повторними зараженнями через ще недостатньо сформовану і закріплену культуру поведінки та культуру особистої гігієни, через слабкі захисні бар’єри дитячого організму в цьому віці.

В Україні частіше стали виявляти паразитарні інвазії, які ще кілька років тому були рідкісними для нашого регіону: українці стали вживати більше морепродуктів та частіше виїжджати за кордон.

До діагностики гельмінтозів та протозойних хвороб варто підходити комплексно: існує можливість як маскуватися під інші хвороби, так і можливість бути причиною хронізації уже наявних недугів. Гельмінтози складно діагностувати через можливу довгу відсутність яйцекладки, через відсутність самок-паразитів в організмі, через помилки преаналітичного на аналітичного етапів (підготовки та власне діагностики) та ін. В загальному гематологічному аналізі крові слід звертати увагу на еозинофілію (підвищений рівень еозинофілів). Еозинофілія і збільшення рівня загального IgE  найбільш чіткі неспецифічні критерії паразитарного втручання.

Однократне дослідження фекалій  мікроскопія калу  не достатньо інформативне: необхідно провести декілька досліджень підряд (у випадку з ентеробіозом 34 забори з інтервалом в 35 днів) щоб відтворити реальну картину. ІФА на гельмінти  високочутливий метод, але низькоспецифічний: до діагностики варто підходити комплексно [1].

[1]. Єршова І.Б. Гельмінтози у дітей / І.Б. Єршова, Л.М. Осичнюк, Г.О. Мочалова // Перинатология и педиатрия. – 2013. – №2 (54). – С. 125–131.

ПЛР діагностика кліщового бореліозу

Лабораторія Українського лікувально-діагностичного центру проводить дослідження на визначення in vitro фрагментів ДНК Borrelia burgdorferi – збудника бореліозу – в зразках плазми крові людини та іксодових кліщах методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР).

Особливості транспортування кліща до лабораторії

Живий кліщ транспортується у чистому контейнері (посуді) протягом 48 годин при температурі від +2 до +8°С. Важливо не допустити висихання кліща: для цього в контейнер варто покласти шматочок вологої серветки (тканини) попередньо змоченої водою.

Інформація про дослідження

Діагностика хвороби Лайма методом ПЛР – швидкий та надійний спосіб діагностики: чутливість аналізу складає 2000 копій/мл ДНК Borrelia burgdorferi на 1,0 мл зразка.

Код дослідження – И0204.
Матеріал: плазма крові людини, іксодовий кліщ.
Строк виконання – 2 робочих дня.
Вартість – 295 грн.

З повагою, колектив лабораторії УЛДЦ

borelioz-1 borelioz-2 borelioz-3

Своєчасна діагностика дерматомікозу – запорука легкого одужання

Дерматомікози об’єднують групу захворювань поверхні тіла людини (мікроспорія, епідермо- та трихофітія, кандидози), причиною яких є патогенні гриби дерматофіти (мікроспорум, епидермофітум та трихофітум, кандида).

Дерматомікози. Причини розвитку:

  • умови навколишнього середовища (ідеальними умовами для розвитку грибів на тілі людини являється температура навколишнього середовища 25–30°С та вологе лужне середовище (pH більше 7–14);
  • індивідуальні особливості організму, вікові особливості (на розвиток грибів впливає інтенсивність потовиділення та секреції сальних залоз (в діток інтенсивність менш виражена), також вплив має сам склад секретів (він індивідуальний у кожного);
  • тимчасові розлади, пов’язані зі здоров’ям (зниження імунітету, неповноцінне харчування, гормональних збій, стреси, авітаміноз, порушення обміну речовин та ін.);
  • супутні причини (порушення цілісності шкіри, контакт з хворою на дерматомікоз людиною).

Дерматомікози класифікують в залежності від місця на тілі людини, де паразитує гриб. Розрізняють дерматомікози:

  • стоп;
  • голови;
  • пахової області;
  • нігтів;
  • гладкої шкіри.

Симптоми дерматомікозу. Гриби, при контакті з поверхнею шкіри, руйнують її кератиновий шар, розмножуються та поширюються в навколишні тканини. Зовні це проявляється зміною структури та забарвлення шкіри голови, стоп, гладкої шкіри та нігтів.

Діагностика дерматомікозів. Лабораторія Українського лікувально-діагностичного центру проводить дослідження «Дерматомікози: мікроскопічне дослідження біологічного матеріалу на паразитарні грибки». Матеріал – шкребок зі шкіри, нігтів. За умови здачі матеріалу до 14:00 – результат в цей же день після 17:00. Вартість – 155 грн.

Дерматомікози лікуються протигрибковими препаратами.

dermatomikozi-uldc

Вітаємо з Днем медичного працівника!

«Усі професії потрібні, всі професії важливі», але без сумнівів однією з найважливіших для людства є професія медпрацівника. Людина при бажанні може мати все, що хоче і бути тим, ким хоче, відчувати радість і щастя, жити повноцінним життям, але всі ці прояви життя можуть принести радість тільки людині здоровій фізично та психологічно.

Прості, звичайні люди в білих халатах - вони присвятили себе благородній справі дарувати життя, повертати здоров'я людям ... Вони обрали в житті милосердя...

У медицину приходять за покликанням. Адже для того щоб допомагати людям, мало володіти глибокими знаннями і відпрацьованими навичками - необхідна душевна щедрість, чуйність і благородство. Цілющим стає кожне Ваше добре слово, людська підтримка і розуміння, які так необхідні пацієнтові, його рідним і близьким.

Складно знайти слова, які своєю повнотою і глибиною змогли б висловити, наскільки важлива професія медпрацівника та наскільки важливе це професійне свято.

Бажаємо Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя і здійснення бажань. Ви тихо, непомітно, рятуєте тисячі життів і повірте, на небесах, Вас давно записали в число найкращих людей!

Квіт добра в медицні не згас,
Лиходії його не осквернять,
Віддаємо Вам шану і честь,
Хто обрав у житті милосердя! 

З найкращими побажаннями колектив
ТОВ "Український лікувально-діагностичний центр". 

720291

 

Концентратор Parasep для ефективної діагностики паразитів

Лабораторія УЛДЦ проводить дослідження «Паразитологічне та протозоологічне дослідження калу» з метою виявлення ознак життєдіяльності глистів (аскариди, гострики, волосоголовці, шистосоми та ін.) та одноклітинних паразитів (лямблії, криптоспоридії, ізоспори) в калі мікроскопічним методом з використанням одноразових концентраторів Parasep.

Система Parasep представляє собою пробірку, що має відділення для зразка, фільтр та відділення для відфільтрованого матеріалу. В процесі центрифугування зразка біологічного матеріалу паразити проходить через спеціалізований фільтр і концентруються в нижньому відділі пробірки. Лікар-лаборант відбирає зразок (концентрат) та досліджує його методом мікроскопії.

Метод концентрування Parasep – зручний та високоефективний метод виявлення паразитів, що дозволяє підвищити достовірність результатів лабораторного дослідження.

Код дослідження – К0110.
Матеріал: кал в стерильному контейнері. Зберігання та транспортування зразків до лабораторії проводиться при кімнатній температурі протягом 2 годин.
Вартість – 119 грн.

parasep-uldc

«Урогенітальний комплекс» для контролю статевого здоров’я жінки та чоловіка

uldc-zpppДля профілактики та діагностики захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) лабораторія Українського лікувально-діагностичного центру пропонує пакет «Урогенітальний комплекс».

Дослідження проводяться методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР, PCR) – якісне визначення. В зразку біологічного матеріалу визначається наявність або відсутність ДНК наступних збудників ЗПСШ:

DNA Chlamydia trachomatis – збудник хламідіозу;
DNA Mycoplasma genitalium – збудник мікоплазмозу;
DNA Ureaplasma urealyticum – збудник уреплазмозу;
DNA Ureaplasma parvum – збудник уреплазмозу;
DNA HPV (Human papilloma virus, скринінг 16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 52, 58, 59, 67 тип) – визначення відповідних штамів вірусу папіломи людини (ВПЛ), що спричинюють розвиток онкологічних захворювань.

Матеріал: зшкребок урогенітальний, сперма, сеча, зшкребок з кон'юнктиви, секрет простати, виділення з вагіни, з цервікального каналу, з уретри.
Код И1438.
Вартість – 615 грн.
Термін виконання – 1 робочий день.

Як підготуватися до дослідження?

ПАП-тест для профілактики та діагностики онкологічних захворювань в гінекології

-ПАП-тест або забарвлення мазка за Папаніколау широко застосовується в гінекології для профілактики та діагностики онкологічних захворювань.

На відміну від звичного в радянській медицині методу Романовського, забарвлення за Папаніколау є поліхромним методом, який дає більш широке уявлення про будову епітеліальних клітин, ступінь їх дозрівання та дозволяє виявити найменші ранні зміни структури плоского епітелію, вже тоді, коли клінічні ознаки змін (ознаки дисплазії при огляді у лікаря) ще не можуть бути виявлені візуально. В цьому і полягає його основна цінність.

Існує два різновиди ПАП-тесту: «традиційний» - повністю ручний, та напівавтоматизований - на основі рідинної цитології. В лабораторії Українського лікувально-діагностичного центру виконуються ПАП-тести обох різновидів.

«Традиційний» ПАП-тест (код Е0122, «Тест Папаніколау (ПАП-тест)») дозволяє з високим ступенем точності виявити ознаки дисплазії плоского епітелію на самих ранніх стадіях патологічного процесу. Зазвичай гінекологи починають скринінгове дослідження шийки матки саме з цього методу, оскільки він є відносно недорогим і високоінформативним.

ПАП-тест на основі рідинної цитології (код Е0123, «ПАП-тест на основі рідинної цитології») призначають у разі сумнівного результату «традиційного» ПАП-тесту. Тест напівавтоматизований і дозволяє усунути негативний вплив таких чинників як запальні елементи, слиз та формені елементи крові.

Хвороба Лайма. Діагностика кліщового бореліозу

borelioz2Бореліоз Лайма, хвороба Лайма – хронічна або рецидивуюча трансмісивна природно-вогнищева інфекція, що вражає нервову, серцево-судинну системи, шкіру й суглоби, супроводжується гарячкою, ознобом, головним болем. Хвороба передається через укуси іксодових кліщів, що паразитують на диких і домашніх тваринах.

Матеріал для лабораторного дослідження: спинномозкова рідина, кров.
Основу лабораторної діагностики лаймобореліозу складають серологічні реакції.

Антитіла IgM з’являються через три тижні після інфікування, а антитіла IgG – через 4-6 тижнів. Гостра фаза захворювання характеризується «високими титрами IgM», а «високі титри IgG» разом с «низькими титрами IgM/або ж відсутністю титрів IgM», свідчить про перехід захворювання в хронічну форму, або ж є результатом послаблення захворювання (спонтанно, через медикаментозну терапію). Титри антитіл знижуються через 2-4 місяця після одужання.

Лабораторія Українського лікувально-діагностичного центру проводить дослідження з якісного та кількісного визначення (визначення титру) IgM та IgG антитіл до Borrelia burgdorferi в сироватці крові імуноферментним аналізом (ELISA) з використанням тест-систем компанії DRG Diagnostics (Німеччина).

Код И0202 - Бореліоз: Аb IgG Borrelia burgdorferi.
Код И0203 - Бореліоз: Аb IgM Borrelia burgdorferi (B. garinii, B. afzelii, B. senso strictu).

З Днем Матері!

Шановні мами, майбутні мами, жінки, колектив лабораторії Українського лікувально-діагностичного центру від щирого серця вітає Вас зі святом - Днем Матері.
Миру та добра Вам. Посмішок та міцного здоров'я.

З любов'ю, Ваша лабораторія УЛДЦ.

Розпочав свою роботу новий кабінет УЛДЦ на Оболоні!

IMG 8271Шановні клієнти на партнери, на першому поверсі (каб. 106) в приміщенні дорослої поліклініки №1 Оболонського району відкрито пункт забору біологічного матеріалу Лабораторії УЛДЦ.

Поліклініка знаходиться за адресою: вул. Йорданська 26 (колишня Лайоша Гавро), 600 м від станції метро Оболонь (6 хв. пішки).

Режим роботи пункту: понеділок-п’ятниця 8.00 – 16.00 (крім святкових).

Тел./факс: 464-43-08.

Ми стали ще ближчими до Вас!
З повагою, колектив Лабораторії УЛДЦ.

 
 

Статьи:

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

anemiaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...
 

Діагностика алергії. Алергени, визначення специфічного IgE.

polin22Щоб зрозуміти, що є причиною алергічної реакції, до якого саме алергену в організмі підвищена чутливість, достатньо визначити вміст відповідного специфічного IgE в крові. Лабораторія УЛДЦ пропонує 88 найпоширеніших алергенів.

Детальніше...