Новини

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>Новини>Новини

Діагностика гострого гепатиту невстановленої етіології

diagnostika gepatitovЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру пропонує пакет досліджень для діагностики гострого гепатиту невстановленої етіології.

В пакет входять дослідження:
Ab IgM HBс (якісний) – визначення антитіл IgM до HB-cor антигену вірусу гепатиту В;
HBsAg (якісний) – визначення поверхневого антигену вірусу гепатиту В;
Ab IgM HAV (якісний) – визначення антитіл IgM до вірусу гепатиту А;
Ab IgM HCV (якісний) – визначення антитіл IgM до вірусу гепатиту С.

Код дослідження: И1101.
Досліджуваний матеріал: венозна кров (сироватка).
Строки виконання дослідження: за умови здачі матеріалу до 14:00 – результат в цей же день після 18:00.
Ціна: 629 грн.

Вітаємо з Великоднем!

velicoden-uldc-2

ПОНЕДІЛОК (09.03) - вихідний день.

ІФА аналіз на дифтерію. Чи потрібна повторна вакцинація від дифтерії?

difteria-uldcЛабораторія УЛДЦ проводить дослідження для кількісного визначення антитіл класу G проти дифтерії (збудник Corynebacterium diphtheriae) в сироватці та плазмі людини методом твердофазного імуноферментного аналізу (ІФА, ELISA). Виробник Німеччина.

Кількісні значення антитіл IgG до дифтерійного токсину відображають необхідність базової вакцинації від дифтерії або ж доцільність повторної вакцинації проти дифтерії.

Інтерпритація результатів:

<0,1 IU/ml – рекомендована базова вакцинація;
0,1–1,0 IU/ml – рекомендована ревакцинація (повторна вакцинація);
1,0–1,5 IU/ml – ревакцинація через 5 років;
1,5–2,0 IU/ml – ревакцинація через 7 років;
>2,0 IU/ml – ревакцинація через 10 років;

Код – И2701.
Вартість – 319 грн.

Примітка. Аналітична чутливість – 0,004 IU/ml. Результат сам по собі не повинен бути єдиним приводом для будь-яких терапевтичних наслідків. Результат має бути співставлений з іншими діагностичними тестами та клінічними спостереженнями.

З повагою, колектив лабораторії УЛДЦ

Вакцина "Гексаксим" зі знижкою 40% в УЛДЦ лише до 1 квітня

geksaksim-uldc-40

Шестикомпонентна вакцина «Гексаксим» (Франція) зможе захистити вашу дитину від:

-кашлюка,
-дифтерії,
-правця,
-поліомієліту,
-гепатиту В,
-гемофільної інфекції (Hib).

Додаткова інформація за телефоном +38 (044) 492 34 80 та +38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок).

До 1 квітня вартість вакцини зі знижкою 40% - 750 грн.
Огляд дитячого імунолога перед вакцинацією, індивідуальний карендар щеплень, оформлення медичної документації - 150 грн.

З повагою, колектив Українського лікувально-діагностичного центру

Діагностика порушень білкового обміну в лабораторії УЛДЦ

bilok-uldcЛабораторія УЛДЦ проводить дослідження "Білкові фракції" з метою діагностики порушень білкового обміну в організмі та моніторингу лікування захворювань. Біологічний матеріал - сироватка (натще).

Б0105. Білкові фракції: Загальний білок, Альбуміни (%), Глобуліни (%), А/Г коефіцієнт, альфа-1-глобуліни, альфа-2-глобуліни, бета-глобуліни, гама-глобуліни.
Вартість - 139 грн.
Строк виконання - 1 робочий день.

Б0105-1. Білкові фракції: Загальний білок, Альбуміни (г/л), Альбуміни (%), Глобуліни (%), А/Г коефіцієнт.
Вартість - 109 грн.
Строк виконання - 1 робочий день.

З повагою, колектив лабораторії УЛДЦ

Бактеріологічне дослідження на кандидоз за 3 робочих дня в лабораторії УЛДЦ

molochnica-uldcЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру проводить бактеріологічне дослідження біологічного матеріалу на кандидоз з видовою ідентифікацією виділених мікроорганізмів з чутливістю до антибіотиків (код послуги Д0109-2). Строк виконання - 3 робочих дня. Ціна - 395 грн.

Дослідження проводиться на бактеріологічному аналізаторі Мini API (BioMerieux, Франція).

Код Д0109. Бактеріологічне дослідження на кандидоз, з видовою ідентифікацією виділених мікроорганізмів, без антибіотикограми. Строк виконання - 3 робочих дня. Ціна - 265 грн.

Біологічний матеріал: сеча, мокрота, ліквор, виділення з уретри, виділення з цервікального каналу, виділення з рани, плевральна рідина, синовіальна рідина, вміст пухирців, зішкріб зі слизової оболонки ротоглотки, зішкріб з кон'юнктиви, виділення з вуха, зішкріб пустули.

У більшості населення колонії дріжжеподібних грибів роду Кандіда (Candida) присутні на слизових оболонках шлунково-кишкового тракту, урогенітального тракту, на слизових оболонках ротової порожнини, а також на поверхні шкіри, не викликаючи розвитку патологічного процесу. Однак, баланс мікрофлори може бути порушений, що призводить до розвитку інфекційно-запального процесу.

Існують наступні причини дисбалансу мікрофлори:

  • вроджене порушення імунітету;
  • набуте порушення імунітету;
  • тривале застосування антибактеріальних препаратів;
  • гормональний дисбаланс.

З повагою, колектив Українського лікувально-діагностичного центру

Вітаємо з 8 Березня!

8

Земля зітхає ледве чутно
І прокидається від сну…
І березень дарує чудо,
Розпочинаючи весну.

Це чудо – в усмішках чарівних,
У морі квітів навкруги.
Ми Вас вітаємо царівни,
Найкращі, милі, дорогі.

9 березня (п’ятниця) працюватимуть лише кабінети по вул. Микільсько-Слобідська 6В та Петра Запорожця 26 за графіком суботи.

З найкращими побажаннями колектив
ТОВ "Український лікувально-діагностичний центр"

Діагностика лактозної непереносимості (гіполактазії)

lactoza-uldcЛактаза - це фермент, який розщеплює молочний цукор на глюкозу і галактозу. Його нестача може бути вродженою (первинна лактазна недостатність), або набутою (вторинна лактазна недостатність) внаслідок патологічних процесів в тонкій кишці. При даному захворюванні лактоза не може розщепитися до більш простих молекул і залишається в початковому вигляді в товстій кишці. Там починається бактеріальна ферментація, і утворюється велика кількість органічних кислот. Причинами такого порушення можуть бути недорозвинені ферментні системи травного тракту у недоношених дітей, або сильно ослаблених. Антибіотико- і гормонотерапія, кишкові інфекції, алергія на молочний білок та злаки. Первинну гіполактазію можна помітити з перших днів життя немовляти, а вторинну - після введення прикорму. 

Симптоми. Головним проявом гіполактазії є пронос, що виникає після вживання молока або інших молочних продуктів. Проноси можуть бути від 6 до 15 разів за добу. Поряд з цим відзначаються болі, бурчання в животі та здуття. Але як тільки хворі перестають вживати молочне - їхній стан починає приходити в норму.

Лікування. Основою лікування є дієта з виключенням молока і молочних продуктів. Альтернативою може бути застосування безлактозних і малолактозних молочних продуктів, які випускаються поки тільки закордоном. Однак частина хворих добре переносить молоко в невеликих кількостях, а також молочні продукти з найменшим вмістом лактози. Наприклад, в 100 мл коров'ячого молока міститься 4,8 г лактози, а в 100 сиру - 1,3; у вершковому маслі - 0,9. Сири лактози практично не містять.

Лабораторія Українського лікувально-діагностичного центру методом ПЛР проводить ДНК-діагностику гіполактазії — патологічного стану, викликаного зниженням рівня ферменту лактази, необхідного для нормального перетравлювання молочного цукру лактози.

Матеріал для дослідження: венозна кров, капілярна кров.
Термін виконання: за умови здачі матеріалу до 14:00 – результат через 2 робочі дні після 17:00.
Код: Н0110.
Вартість дослідження:
 345 гривень.

Кохайте та будьте коханими!

14-uldc

Любов рідних та близьких, теплі стосунки з друзями виліковують наші хвороби.
Кохайте та будьте коханими!

З повагою, колектив Українського лікувально-діагностичного центру.

Антитіла IgM та IgG до вірусу кору (Measles virus) за 1 робочий день в УЛДЦ

measles-virus-uldcЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру проводить дослідження на визначення антитіл класу IgM та IgG до вірусу кору (Measles virus) в сироватці крові методом імуноферментного аналізу (ELISA) за один робочий день.

Антитіла IgM та IgG можна визначати вперше з моменту появи висипів на шкірі хворого (4-5 день хвороби). Наявність антитіл IgM доцільно визначати з 4 по 28 день з моменту появи висипів (через місяць титр антитіл IgM починає стрімко знижуватись). Антитіла IgG циркулюють в організмі протягом багатьох років після одужання.

Ab IgG Measles virus: кількісне визначення антитіл класу IgG до вірусу кору.
Код И1901. 
Матеріал - сироватка.
Вартість - 195 гривень.

Ab IgM Measles virus: якісне визначення антитіл класу IgM до вірусу кору.
Код И1902.
Матеріал - сироватка.
Вартість - 319 гривень.

Кір – гостре інфекційне захворювання. Джерело інфекції – хворий на кір. Вірус кору передається повітряно-крапельним шляхом. Інкубаційний період (період з моменту інфікування вірусом дихальних щляхів до моменту підвищення температури) триває від 7 до 18 днів.

З повагою, колектив Українського лікувально-діагностичного центру.

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Роль біомаркерів у діагностиці хронічних запальних захворювань кишечника

1Хронічні запальні захворювання кишечника (ХЗЗК), а саме неспецифічний виразковий коліт (НВК) та хвороба Крона (ХК), привертають увагу як лікарів, так і науковців у всьому світі. Ключові слова: виразковий коліт; хвороба Крона; фекальний кальпротектин; лактоферин; лізоцим; еластаза; мієлопероксидаза; α1-антитрипсин.

Детальніше...