+38 (044) 492 34 84

в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

Поштова адреса:

оф. 6, буд 6-Д, вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 
cert
Ви тутГоловна>Новини>Новини

Своєчасна діагностика дерматомікозу – запорука легкого одужання

Дерматомікози об’єднують групу захворювань поверхні тіла людини (мікроспорія, епідермо- та трихофітія, кандидози), причиною яких є патогенні гриби дерматофіти (мікроспорум, епидермофітум та трихофітум, кандида).

Дерматомікози. Причини розвитку:

  • умови навколишнього середовища (ідеальними умовами для розвитку грибів на тілі людини являється температура навколишнього середовища 25–30°С та вологе лужне середовище (pH більше 7–14);
  • індивідуальні особливості організму, вікові особливості (на розвиток грибів впливає інтенсивність потовиділення та секреції сальних залоз (в діток інтенсивність менш виражена), також вплив має сам склад секретів (він індивідуальний у кожного);
  • тимчасові розлади, пов’язані зі здоров’ям (зниження імунітету, неповноцінне харчування, гормональних збій, стреси, авітаміноз, порушення обміну речовин та ін.);
  • супутні причини (порушення цілісності шкіри, контакт з хворою на дерматомікоз людиною).

Дерматомікози класифікують в залежності від місця на тілі людини, де паразитує гриб. Розрізняють дерматомікози:

  • стоп;
  • голови;
  • пахової області;
  • нігтів;
  • гладкої шкіри.

Симптоми дерматомікозу. Гриби, при контакті з поверхнею шкіри, руйнують її кератиновий шар, розмножуються та поширюються в навколишні тканини. Зовні це проявляється зміною структури та забарвлення шкіри голови, стоп, гладкої шкіри та нігтів.

Діагностика дерматомікозів. Лабораторія Українського лікувально-діагностичного центру проводить дослідження «Дерматомікози: мікроскопічне дослідження біологічного матеріалу на паразитарні грибки». Матеріал – шкребок зі шкіри, нігтів. За умови здачі матеріалу до 14:00 – результат в цей же день після 17:00. Вартість – 155 грн.

Дерматомікози лікуються протигрибковими препаратами.

dermatomikozi-uldc

Вітаємо з Днем медичного працівника!

«Усі професії потрібні, всі професії важливі», але без сумнівів однією з найважливіших для людства є професія медпрацівника. Людина при бажанні може мати все, що хоче і бути тим, ким хоче, відчувати радість і щастя, жити повноцінним життям, але всі ці прояви життя можуть принести радість тільки людині здоровій фізично та психологічно.

Прості, звичайні люди в білих халатах - вони присвятили себе благородній справі дарувати життя, повертати здоров'я людям ... Вони обрали в житті милосердя...

У медицину приходять за покликанням. Адже для того щоб допомагати людям, мало володіти глибокими знаннями і відпрацьованими навичками - необхідна душевна щедрість, чуйність і благородство. Цілющим стає кожне Ваше добре слово, людська підтримка і розуміння, які так необхідні пацієнтові, його рідним і близьким.

Складно знайти слова, які своєю повнотою і глибиною змогли б висловити, наскільки важлива професія медпрацівника та наскільки важливе це професійне свято.

Бажаємо Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя і здійснення бажань. Ви тихо, непомітно, рятуєте тисячі життів і повірте, на небесах, Вас давно записали в число найкращих людей!

Квіт добра в медицні не згас,
Лиходії його не осквернять,
Віддаємо Вам шану і честь,
Хто обрав у житті милосердя! 

З найкращими побажаннями колектив
ТОВ "Український лікувально-діагностичний центр". 

720291

 

Концентратор Parasep для ефективної діагностики паразитів

Лабораторія УЛДЦ проводить дослідження «Паразитологічне та протозоологічне дослідження калу» з метою виявлення ознак життєдіяльності глистів (аскариди, гострики, волосоголовці, шистосоми та ін.) та одноклітинних паразитів (лямблії, криптоспоридії, ізоспори) в калі мікроскопічним методом з використанням одноразових концентраторів Parasep.

Система Parasep представляє собою пробірку, що має відділення для зразка, фільтр та відділення для відфільтрованого матеріалу. В процесі центрифугування зразка біологічного матеріалу паразити проходить через спеціалізований фільтр і концентруються в нижньому відділі пробірки. Лікар-лаборант відбирає зразок (концентрат) та досліджує його методом мікроскопії.

Метод концентрування Parasep – зручний та високоефективний метод виявлення паразитів, що дозволяє підвищити достовірність результатів лабораторного дослідження.

Код дослідження – К0110.
Матеріал: кал в стерильному контейнері. Зберігання та транспортування зразків до лабораторії проводиться при кімнатній температурі протягом 2 годин.
Вартість – 119 грн.

parasep-uldc

«Урогенітальний комплекс» для контролю статевого здоров’я жінки та чоловіка

uldc-zpppДля профілактики та діагностики захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) лабораторія Українського лікувально-діагностичного центру пропонує пакет «Урогенітальний комплекс».

Дослідження проводяться методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР, PCR) – якісне визначення. В зразку біологічного матеріалу визначається наявність або відсутність ДНК наступних збудників ЗПСШ:

DNA Chlamydia trachomatis – збудник хламідіозу;
DNA Mycoplasma genitalium – збудник мікоплазмозу;
DNA Ureaplasma urealyticum – збудник уреплазмозу;
DNA Ureaplasma parvum – збудник уреплазмозу;
DNA HPV (Human papilloma virus, скринінг 16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 52, 58, 59, 67 тип) – визначення відповідних штамів вірусу папіломи людини (ВПЛ), що спричинюють розвиток онкологічних захворювань.

Матеріал: зшкребок урогенітальний, сперма, сеча, зшкребок з кон'юнктиви, секрет простати, виділення з вагіни, з цервікального каналу, з уретри.
Код И1438.
Вартість – 615 грн.
Термін виконання – 1 робочий день.

Як підготуватися до дослідження?

ПАП-тест для профілактики та діагностики онкологічних захворювань в гінекології

-ПАП-тест або забарвлення мазка за Папаніколау широко застосовується в гінекології для профілактики та діагностики онкологічних захворювань.

На відміну від звичного в радянській медицині методу Романовського, забарвлення за Папаніколау є поліхромним методом, який дає більш широке уявлення про будову епітеліальних клітин, ступінь їх дозрівання та дозволяє виявити найменші ранні зміни структури плоского епітелію, вже тоді, коли клінічні ознаки змін (ознаки дисплазії при огляді у лікаря) ще не можуть бути виявлені візуально. В цьому і полягає його основна цінність.

Існує два різновиди ПАП-тесту: «традиційний» - повністю ручний, та напівавтоматизований - на основі рідинної цитології. В лабораторії Українського лікувально-діагностичного центру виконуються ПАП-тести обох різновидів.

«Традиційний» ПАП-тест (код Е0122, «Тест Папаніколау (ПАП-тест)») дозволяє з високим ступенем точності виявити ознаки дисплазії плоского епітелію на самих ранніх стадіях патологічного процесу. Зазвичай гінекологи починають скринінгове дослідження шийки матки саме з цього методу, оскільки він є відносно недорогим і високоінформативним.

ПАП-тест на основі рідинної цитології (код Е0123, «ПАП-тест на основі рідинної цитології») призначають у разі сумнівного результату «традиційного» ПАП-тесту. Тест напівавтоматизований і дозволяє усунути негативний вплив таких чинників як запальні елементи, слиз та формені елементи крові.

Хвороба Лайма. Діагностика кліщового бореліозу

borelioz2Бореліоз Лайма, хвороба Лайма – хронічна або рецидивуюча трансмісивна природно-вогнищева інфекція, що вражає нервову, серцево-судинну системи, шкіру й суглоби, супроводжується гарячкою, ознобом, головним болем. Хвороба передається через укуси іксодових кліщів, що паразитують на диких і домашніх тваринах.

Матеріал для лабораторного дослідження: спинномозкова рідина, кров.
Основу лабораторної діагностики лаймобореліозу складають серологічні реакції.

Антитіла IgM з’являються через три тижні після інфікування, а антитіла IgG – через 4-6 тижнів. Гостра фаза захворювання характеризується «високими титрами IgM», а «високі титри IgG» разом с «низькими титрами IgM/або ж відсутністю титрів IgM», свідчить про перехід захворювання в хронічну форму, або ж є результатом послаблення захворювання (спонтанно, через медикаментозну терапію). Титри антитіл знижуються через 2-4 місяця після одужання.

Лабораторія Українського лікувально-діагностичного центру проводить дослідження з якісного та кількісного визначення (визначення титру) IgM та IgG антитіл до Borrelia burgdorferi в сироватці крові імуноферментним аналізом (ELISA) з використанням тест-систем компанії DRG Diagnostics (Німеччина).

Код И0202 - Бореліоз: Аb IgG Borrelia burgdorferi.
Код И0203 - Бореліоз: Аb IgM Borrelia burgdorferi (B. garinii, B. afzelii, B. senso strictu).

З Днем Матері!

Шановні мами, майбутні мами, жінки, колектив лабораторії Українського лікувально-діагностичного центру від щирого серця вітає Вас зі святом - Днем Матері.
Миру та добра Вам. Посмішок та міцного здоров'я.

З любов'ю, Ваша лабораторія УЛДЦ.

Розпочав свою роботу новий кабінет УЛДЦ на Оболоні!

IMG 8271Шановні клієнти на партнери, на першому поверсі (каб. 106) в приміщенні дорослої поліклініки №1 Оболонського району відкрито пункт забору біологічного матеріалу Лабораторії УЛДЦ.

Поліклініка знаходиться за адресою: вул. Йорданська 26 (колишня Лайоша Гавро), 600 м від станції метро Оболонь (6 хв. пішки).

Режим роботи пункту: понеділок-п’ятниця 8.00 – 16.00 (крім святкових).

Тел./факс: 464-43-08.

Ми стали ще ближчими до Вас!
З повагою, колектив Лабораторії УЛДЦ.

Стафілококова інфекція.

stafilokokkСтафілококи - розповсюджене явище в навколишньому середовищі, а також в людському організмі. Навіть ті стафілококи, які здатні викликати захворювання, можуть спокійнісінько перебувати в організмі, наприклад, в носових пазухах, і не завдавати ніяких проблем.

Але яку небезпеку стафілококи представляють насправді? Багато з них постійно перебувають в бактеріальної мікрофлори людини, тобто весь час знаходяться в організмі. Тоді як вони можуть бути небезпечні?

Стафілокок - це не якийсь конкретний мікроб, що викликає захворювання. Прояв інфекції може бути різноманітним і залежати від імунної системи, а також від місця знаходження стафілококів. Не дарма в медичній літературі поняття «стафілокок» означає групу інфекційних захворювань, характерною рисою яких є наявність гнійних вогнищ і інтоксикація всього організму.

Стафілокок характеризується поняттям "здорового носійства", тобто коли шкідливий мікроб присутній в організмі, але хвороба не розвивається через перевагу сили імунітету людини. Хто найбільш схильний до стафілококової інфекції?

До групи ризику потрапляють вагітні, новонароджені, люди зі слабким імунітетом і хронічними захворюваннями. Не дарма стафілокок називають «лікарняною інфекцією», так як він здатний масово вражати пацієнтів лікувальних установ. В даному випадку носіями інфекції є частина обслуговуючого персоналу, хворі стаціонару.

Стафілокок може спровокувати гнійно-запальні процеси після оперативних втручань, використання внутрішньовенних катетерів, встановлення ендопротезів.

Тобто, як видно, людині просто неможливо вберегтися від контакту зі стафілококом. Тим більше, всі різновиди даного мікробного агента мають дуже високу стійкість до факторів навколишнього середовища. І тільки лише деякі фізичні (висока температура, кип'ятіння) і хімічні чинники (дезінфекція) можуть перемогти стафілокок. При цьому дана інфекція також трансформується і формується ще більша стійкість до дії вище зазначених факторів.

Передається стафілококова інфекція різноманітними шляхами: разом з їжею, при контакті з хворим, повітряно-крапельним шляхом. Причому безсимптомних носіїв за певними даними нараховують до 40% людей, які абсолютно здорові, але є носіями будь-якого штаму стафілококової інфекції.

"Воротами" для потрапляння інфекції є пошкоджена шкіра (навіть мікропошкодження, подряпина), слизова оболонка дихальних шляхів.

Клінічна картина прояви стафілокока дуже схожа з гнійно-запальними процесами, тому на перший погляд встановити, що в даному випадку в наявності саме стафілококова інфекція - дуже важко. Але для цього збудника все ж існують деякі характерні риси, що дозволяють безпомилково встановити правильний діагноз.

Носова порожнина, порожнину середнього вуха і пазухи носа уражаються, можна сказати «однаково». Спостерігається сильний біль в області поразки, висока температура, виділення гнійного секрету (іноді цей симптом може бути відсутнім, що ускладнює діагностику). Шкірні покриви уражаються ділянками, на яких спостерігаються бульбашки, заповнені гноєм. Стафілококова інфекція в значній мірі підриває імунітет організму. Тому найчастіше інфекція потрапляє в кров, порожнину черепа, тим самим провокують розвиток запалення оболонок головного мозку (менінгіт). При цьому у хворого спостерігається інтенсивний головний біль, висока температура, блювота. Найважчим варіантом прояви стафілококової інфекції є зараження крові і розвиток гнійних вогнищ в тканинах внутрішніх органів. У таких випадках хвороба часто закінчується летальним результатом.

Які основні заходи з профілактики стафілококової інфекції?

Природно, організм повинен завжди бути готовим відбити атаку будь-яких інфекцій, в тому числі і стафілококової. А такого ефекту можна досягти тільки за допомогою збалансованого харчування, регулярними фізичними вправами, загартовування, вживання вітамінів, дотримання правил гігієни.

Лабораторія «Український лікувально-діагностичний центр»проводить дослідження "Бактеріологічне дослідження біологічного матеріалу на стафілокок"

 

Детальніше про дослідження

Без

Причини виникнення дисфункціональних маткових кровотеч

ginekologНаукове обґрунтування причин виникнення дисфункціональних маткових кровотеч(ДМК), обумовлено порушеннями фізіологічної циклічної секреції гормонів яєчників і не пов'язане з органічними захворюваннями статевих органів.

Саме визначення поняття ДМК вельми умовно, бо слизова оболонка тіла матки належить до високочутливих гормонозалежних структур, і у відповідь на зміну секреції статевих гормонів в ній, як правило, розвиваються ті чи інші морфо функціональні зміни. Однак, незважаючи на певну умовність, цей широко вживаний термін дає досить чітке уявлення про те, що різні відхилення овариального менструального циклу у даного контингенту хворих гормонально обумовлені і опосередковані через порушення секреторної активності яєчників.

ДМК - одна з найбільш частих причин звернення в онкогінекологічну клініку пацієнток у віці 18-45 років. За даними ряду авторів, в репродуктивний період життя жінки ДМК становлять близько 30% всіх гінекологічних захворювань. Причинами дисфункції циклічної системи гіпоталамус - гіпофіз - яєчники - наднирники, в результаті чото виникає таке явище як - ановуляція і ановуляторні кровотечі, можуть бути порушення гормонально гомеостазу після абортів, внутрішньоматкові маніпуляції, при ендокринних, інфекційних захворюваннях, інтоксикаціях, стресах , прийомі деяких лікарських препаратів. До числа причин виникнення і розвитку ДМК відносяться також розумова і фізична перевтома, зміна клімату, гіповітаміноз. ДМК у жінок репродуктивного віку виникають в певні періоди життя.

У молодих жінок це іноді відбувається в перші роки після закінчення періоду статевого дозрівання і є наслідком тих же впливів, що і в період статевого дозрівання (хронічний тонзиліт, дефекти системи гемостазу). У ранній репродуктивної фазі особливого значення набувають ситуації, пов'язані з розумовою і фізичною напругою. У гормональному статусі хворих молодого віку з ДМК мають місце зрушення, характерні для хронічного стресу і хвороби адаптації, на тлі яких в наступному можуть розвинутися різні патологічні стани організму.

Наступний віковий період, характеризується підвищеною частотою ДМК, - це піздня репродуктивна фаза, або пре період менопаузи, до якого відповідно до сучасної класифікації відносяться жінки у віці старше 35 років. У цей період навіть помірні патогенні впливи можуть послужити пусковим механізмом розвитку порушень ритмічної активності системи в цілому. У жінок з ДМК в репродуктивний період в яєчниках частіше відбувається персистенція фолікулів з надлишковою продукцією естрогенів. При цьому овуляція не настає, жовте тіло не утворюється, секреція гормону прогестерону в крові дуже мала.

 

Лабораторія «Український лікувально-діагностичний центр»проводить дослідження «Пакет гормональний жіночий 1»: Лютеїнізуючий гормон (ЛГ), Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ), Пролактин (ПРЛ)

Детальніше про дослідження

 
 

Статьи:

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

anemiaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...
 

Діагностика алергії. Алергени, визначення специфічного IgE.

polin22Щоб зрозуміти, що є причиною алергічної реакції, до якого саме алергену в організмі підвищена чутливість, достатньо визначити вміст відповідного специфічного IgE в крові. Лабораторія УЛДЦ пропонує 88 найпоширеніших алергенів.

Детальніше...