+38 (044) 492 34 84

в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

Поштова адреса:

оф. 6, буд 6-Д, вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 
cert
Ви тутГоловна>Новини>Новини

Кольпоцитограма («гормональне дзеркало») для оцінки гормонального фону жінки в лабораторії УЛДЦ

uldc-kolpocitogrammaЖіночі статеві гормони, які продукують яєчники, обумовлюють циклічну зміну епітелію (вагінальні цикли) слизової оболонки піхви: в залежності від фази менструального циклу в мазку визначаються клітини епітелію з різним ступенем дозрівання (поверхневі клітини епітелію, парабазальні та проміжні). Мазок фарбується та проводиться підрахунок клітин, після чого виводяться відповідні індекси (показники кількісної оцінки мазка) та визначається тип мазка (показник якісної оцінки).

Дослідження кольпоцитограма проводять:

 • при нормальному менструальному циклі;
 • при клімактеричному періоді;
 • при менопаузі;
 • в дитячому віці;
 • при ановуляторному менструальному циклі;
 • при вагітності.

Для чого проводять гормональне кольпоцітологічне дослідження?

 • оцінка функції яєчників;
 • діагностика гормональних порушень;
 • з'ясування причин збою менструального циклу, переривання вагітності та безпліддя;
 • діагностика можливої загрози переривання вагітності;
 • виявлення особливостей гормонального стану передпухлинних захворювань і злоякісних утворень;
 • оцінка ефективності та можливої корекції гормональної терапії.

Лабораторія УЛДЦ проводить гормональне кольпоцітологічне дослідження протягом 1 робочого дня. Код - Е0125. Біоматеріал - матеріал слизової оболонки піхви, який вільно відходять від її стінок (не зішкріб!). Для отримання достовірного результату мазки беруться кілька разів з інтервалом в 1-3 дні.

Як підготуватися до гормонального кольпоцітологічного дослідження?

Не можна користуватися свічками, спринцюватися та проводити будь-які інші маніпуляції (УЗД діагностика) за добу перед проведенням дослідження. За три дні до проведення дослідження не жити статевим життям. На результати дослідження впливає прийом гормональних препаратів (виключення становлять випадки прийому ліків для оцінки ефективності гормональної терапії, її подальшої корекції) та застосування гормональних видів контрацепції. Взяття біоматеріалу абсолютно безболісна процедура.

Протипоказання до проведення дослідження «гормональне дзеркало»

Дослідження не проводиться при наявності маткових кровотеч, запальних процесів у піхві.

З повагою, колектив лабораторії УЛДЦ

Вакцинація від грипу 2018 з виїздом в трудові колективи

grip-2018-400Спеціалісти клініки «Центр сімейної медицини УЛДЦ» проведуть вакцинопрофілактику грипу 2018 працівників Вашої компанії вакциною «Ваксігрип» від надійного європейського виробника (Франція, Санофі Пастер).

Виїзд проводиться для організованих груп від 5 чоловік.

Ви - за телефоном (044)492-34-84 лишаєте контактну та додаткову інформацію (адреса, дата, час та кількість бажаючих осіб, форма оплати).

Ми - приїжджаємо за домовленістю, взявши з собою необхідну кількість вакцин.

Шприц-доза Ваксігрип ціна - 449 грн. Ви сплачуєте лише вартість вакцини!

Додаткова інформація за телефоном (044)492-34-84. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

P.S.: Клініка «Центр сімейної медицини УЛДЦ» має сертифікований кабінет вакцинації та співпрацює з відомими в Україні дистриб'юторами вакцин з 2005 року.

Діагностика алергії. Загальний IgE (загальний імуноглобулін Е)

zagalnij-ige-uldcЛабораторія УЛДЦ проводить дослідження з визначення сумарної кількості імуноглобулінів класу IgE в сироватці крові. Високі показники загального IgE у дітей вказують на можливу наявність паразитів в організмі, проте тест переважно застосовують для діагностики алергії атопічного характеру (сезонні алергічні риніти, астма та атопічна екзема). Атопія – вроджена схильність до надмірного продукування IgE.

Визначення рівня загального IgE у дітей має важливе прогностичне значення – дозволяє з високою ймовірністю передбачити схильність до алергічних реакцій в майбутньому (підвищені рівні загального IgE спостерігаються у 75% хворих). Для дорослих тест має менше діагностичне значення (підвищені рівні загального IgE спостерігаються лише у 50% хворих).

Загальний IgE в сироватці крові присутній в незначних кількостях. Період напіввиведення (час, за який концентрації зменшуються вдвічі) складає 2-5 діб.

Варто звернути увагу, що у 30% пацієнтів з атопічними захворюваннями рівень загального IgE перебуває у межах норми!

Для підтвердження діагнозу «алергія» лише тесту на визначення загального IgE в сироватці крові не достатньо: необхідно проаналізувати повну клінічну картину лікарем-алергологом та точно з’ясувати причини алергії (визначити специфічні IgE до відповідного алергену).

Як підготуватися до дослідження?

Дякуємо, що обираєте лабораторію УЛДЦ!

Український лікувально-діагностичний центр прийняв участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання інфекційних та паразитарних хвороб. Тропічна медицина». Конференція відбулася 19 жовтня в Українському домі за організації Національного медичного університету імені О.О. Богомольця МОЗ України.

У роботі конференції взяли участь не лише лікарі міста Києва та області, але і спеціалісти з інших регіонів України та закордону за спеціальністю: інфекціоністи, дитячі інфекціоністи, лікарі загальної практики/сімейної медицини, завідувачі та спеціалісти науково-дослідних лабораторій, лікарі станції/відділення швидкої та невідкладної медичної допомоги, терапевти, педіатри.

Дякуємо організаторам за можливість поспілкуватися з колегами/учасниками конференції! Обмін досвідом важливий для досягнення спільної поставленої мети - вивести українську медицину на високий європейський рівень.

Фото у Facebook.

Бажаємо нових творчих здобутків! З повагою, колектив Українського лікувально-діагностичного центру

uldc-konferencia

Початок навчального року разом з УЛДЦ

uldc-doslidjennja

Вашій дитині необхідно здати аналізи перед вступом до дитячого садочка або школи?

Лабораторія Українського лікувально-діагностичного центру пропонує батькам зручні пакети досліджень:

 "До дитячого садочка" (Ентеробіоз; Паразитологічне дослідження калу (Найпростіші, Яйця гельмінтів).
Вартість пакету - 195 гривень.

"До школи" (Комплексний гематологічний аналіз; Глюкоза; Загальний аналіз сечі; Ентеробіоз; Паразитологічне дослідження калу (Найпростіші, Яйця гельмінтів).
Вартість пакету - 445 гривень.

Як підготуватися до досліджень?

Бажаємо здоров′я Вам та Вашим діткам!

Україно, з Днем Незалежності!

Колектив Українського лікувально-діагностичного центру щиро вітає зі святом - Днем Незалежності України! Миру, добра та любові Нам усім, міцного здоровя. Процвітання Нашій Державі!

kvitu-uldc

Антистрептолізин-О – маркер стрептококової інфекції в організмі

uldc-bolit-gorloСтрептококова інфекція – інфекція спричинена стрептококами – бактеріями овальної або круглої форми, які утворюють пари або ланцюжки.

Стрептококи ділять на групи: 21 група, кожна позначається літерою алфавіту від А до U. Стрептококи групи А (піогенний стрептокок, бета гемолітичний стрептокок) уражують органи дихальної системи, шкіру та органи слуху, групи В – сечостатеву систему, стрептококи групи F – причина тяжких запальних процесів ротової порожнини та дихальних шляхів.

Стрептококи продукують різноманітні ферменти (сприяють розповсюдженню бактерій в тканинах організму людини) та токсини: стрептокінази А та B, стрептолізини O та S та ін., які отруюють організм людини. Токсини – причина високої температури тіла, блювоти, головних болів та запаморочення. Часто стрептококова інфекція супроводжується розвитком алергічного синдрому, який призводить до пошкоджень тканин суглобів, серця та нирок. Стрептококова інфекція спричинює розвиток ревматизму в результаті ускладнень захворювання.

Стрептококи стійкі до дії низьких температур, висушування. Можуть місяцями залишатися на предметах. Знищити стрептокок можливо дією дезінфікуючих засобів, нагріванням до температури 56°С протягом 30 хв. Стрептокок групи А можна знищити антибіотиком (пеніциліном).

Антистрептолізин-О (АСЛ-О) – маркер стрептококової інфекції – специфічний білок, який виробляється в організмі у відповідь на контакт зі стрептолізином. Рівень АСЛ-О зростає вже через тиждень після інфікування. Пік концентрацій припадає на 3-5 тиждень захворювання, та починає знижуватися через 6-12 місяців. Стрімке зростання та тривале зберігання концентрацій АСЛ-О збільшує ймовірність розвитку ускладнень (ревматизму).

Однократне дослідження не зовсім інформативне. Варто проводити серію досліджень з інтервалом в 1 тиждень, для того щоб оцінити динаміку захворювання, в цьому і полягає діагностична на прогностична цінність дослідження.

Визначення титрів АСЛ-О дозволяє проводити диференціальну діагностику ревматизму та ревматоїдного артриту (титри значно менші ніж при ревматизмі). Титр АСЛ-О також може бути підвищеним у носіїв стрептококової інфекції.

Референтні значення: 0-14 років – менше 150 Од/мл, 14-100 років – менше 200 Од/мл.

Підвищені титри: 1. Ревматизм. 2. Рожа. 3. Скарлатина. 4. Стрептококові інфекції (ангіна, отит, тонзиліт). 5. Гострий дифузний гломерулонефрит.

Комплексні дослідження вірусних гепатитів в УЛДЦ

kompleksna-diagnostika-uldcУкраїнський лікувально-діангостичний центр проводить пакетні дослідження для діагностики гострого та хронічного гепатиту невстановленої етіології.

"Діагностика гострого гепатиту невстановленої етіології":
Ab IgM HBс, HBsAg, Ab IgM HAV, Ab IgM HCV (якісний).
Код И1101.
Вартість - 629 грн.

"Діагностика хронічного гепатиту":
Ab IgG HAV; HBsAg (якісний); Ab IgG HBcAg; HBeAg; Ab cor Ag, NS4, NS5 HCV (якісний).
Код И1102.
Вартість - 839 грн.

"Діагностика хронічного гепатиту невстановленої етіології":
Ab IgG HAV; HBsAg (кількісний); HBeAg; Ab HBeAg; Ab IgG HBcorAg; Аb HCV Ag (cor, NS3, NS4, NS5) (кількісний).
Код И1103.
Вартість - 935 грн.

Матеріал - сироватка крові.
Строк виконання - 1 робочий день.

Додаткова інформація за телефоном (044)-492-34-83.

Український лікувально-діагностичний центр був заснований в 1991 році на базі Київського НДІ епідеміології та інфекційних захворювань за підтримки Українського наукового медичного товариства мікробіологів, епідеміологів та паразитологів ім. Д.К. Заболотного.

Зповагою, колектив лабораторії УЛДЦ.

До 21 серпня дослідження "Комплексна імунограма 1" та "Комплексна імунограма 2" проводитися не будуть

До 21 серпня дослідження "Комплексна імунограма 1" (Дослідження субпопуляції лімфоцитів периферичної крові (CD3+, CD4+, CD8+, CD4+/CD8+, Активні Т-лімфоцити, CD22+, CD16+); Загальні ІГ: IgG, IgA, IgM; РБТЛ з ФГА; Циркулюючі імунні комплекси; Оцінка індивідуальної чутливості до імуномодуляторів) та "Комплексна імунограма 2" (Цитофлюориметричне дослідження субпопуляції лімфоцитів периферичної крові (CD3+19-, CD4+8-, CD4-8+, CD4+8-/CD4-8+, CD3+56+, CD3-56+, CD3-19+)) проводитися не будуть.

З 22 серпня дослідження проводитимуться в звичайному режимі. Більш детальна інформація про дослідження розміщена на сайті в розділі «Алергологія та імунологія».

Вибачте за незручності.

imunogramma-uldc

Змінено години роботи кабінету УЛДЦ по вулиці Політехнічна

Шановні клієнти та партнери, тимчасово змінено години роботи кабінету лабораторії Українського лікувально-діагностичного центру, що знаходиться по вулиці Політехнічна 25/29.

В період з 24 липня по 28 серпня кабінет працюватиме з 9.00 до 15.00.
Робочі дні тижня – понеділок–пятниця.
Субота, неділя, святкові – вихідні дні.

Вибачте за тимчасові незручності.
З повагою, колектив лабораторії УЛДЦ.

uldc-politech

 
 

Статьи:

Роль біомаркерів у діагностиці хронічних запальних захворювань кишечника

1Хронічні запальні захворювання кишечника (ХЗЗК), а саме неспецифічний виразковий коліт (НВК) та хвороба Крона (ХК), привертають увагу як лікарів, так і науковців у всьому світі. Ключові слова: виразковий коліт; хвороба Крона; фекальний кальпротектин; лактоферин; лізоцим; еластаза; мієлопероксидаза; α1-антитрипсин.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

anemiaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...