+38 (044) 492 34 84

в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

Поштова адреса:

оф. 6, буд 6-Д, вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 
cert
Ви тутГоловна>Новини>Вітаємо з Днем медичного працівника!

Вітаємо з Днем медичного працівника!

«Усі професії потрібні, всі професії важливі», але без сумнівів однією з найважливіших для людства є професія медпрацівника. Людина при бажанні може мати все, що хоче і бути тим, ким хоче, відчувати радість і щастя, жити повноцінним життям, але всі ці прояви життя можуть принести радість тільки людині здоровій фізично та психологічно.

Прості, звичайні люди в білих халатах - вони присвятили себе благородній справі дарувати життя, повертати здоров'я людям ... Вони обрали в житті милосердя...

У медицину приходять за покликанням. Адже для того щоб допомагати людям, мало володіти глибокими знаннями і відпрацьованими навичками - необхідна душевна щедрість, чуйність і благородство. Цілющим стає кожне Ваше добре слово, людська підтримка і розуміння, які так необхідні пацієнтові, його рідним і близьким.

Складно знайти слова, які своєю повнотою і глибиною змогли б висловити, наскільки важлива професія медпрацівника та наскільки важливе це професійне свято.

Бажаємо Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя і здійснення бажань. Ви тихо, непомітно, рятуєте тисячі життів і повірте, на небесах, Вас давно записали в число найкращих людей!

Квіт добра в медицні не згас,
Лиходії його не осквернять,
Віддаємо Вам шану і честь,
Хто обрав у житті милосердя! 

З найкращими побажаннями колектив
ТОВ "Український лікувально-діагностичний центр". 

720291

 
 
 

Статьи:

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

anemiaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...
 

Діагностика алергії. Алергени, визначення специфічного IgE.

polin22Щоб зрозуміти, що є причиною алергічної реакції, до якого саме алергену в організмі підвищена чутливість, достатньо визначити вміст відповідного специфічного IgE в крові. Лабораторія УЛДЦ пропонує 88 найпоширеніших алергенів.

Детальніше...