Вітаємо з Днем медичного працівника!

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>Новини>Вітаємо з Днем медичного працівника!

Вітаємо з Днем медичного працівника!

«Усі професії потрібні, всі професії важливі», але без сумнівів однією з найважливіших для людства є професія медпрацівника. Людина при бажанні може мати все, що хоче і бути тим, ким хоче, відчувати радість і щастя, жити повноцінним життям, але всі ці прояви життя можуть принести радість тільки людині здоровій фізично та психологічно.

Прості, звичайні люди в білих халатах - вони присвятили себе благородній справі дарувати життя, повертати здоров'я людям ... Вони обрали в житті милосердя...

У медицину приходять за покликанням. Адже для того щоб допомагати людям, мало володіти глибокими знаннями і відпрацьованими навичками - необхідна душевна щедрість, чуйність і благородство. Цілющим стає кожне Ваше добре слово, людська підтримка і розуміння, які так необхідні пацієнтові, його рідним і близьким.

Складно знайти слова, які своєю повнотою і глибиною змогли б висловити, наскільки важлива професія медпрацівника та наскільки важливе це професійне свято.

Бажаємо Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя і здійснення бажань. Ви тихо, непомітно, рятуєте тисячі життів і повірте, на небесах, Вас давно записали в число найкращих людей!

Квіт добра в медицні не згас,
Лиходії його не осквернять,
Віддаємо Вам шану і честь,
Хто обрав у житті милосердя! 

З найкращими побажаннями колектив
ТОВ "Український лікувально-діагностичний центр". 

720291

 
 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Роль біомаркерів у діагностиці хронічних запальних захворювань кишечника

1Хронічні запальні захворювання кишечника (ХЗЗК), а саме неспецифічний виразковий коліт (НВК) та хвороба Крона (ХК), привертають увагу як лікарів, так і науковців у всьому світі. Ключові слова: виразковий коліт; хвороба Крона; фекальний кальпротектин; лактоферин; лізоцим; еластаза; мієлопероксидаза; α1-антитрипсин.

Детальніше...