«Урогенітальний комплекс» для контролю статевого здоров’я жінки та чоловіка

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>Новини>«Урогенітальний комплекс» для контролю статевого здоров’я жінки та чоловіка

«Урогенітальний комплекс» для контролю статевого здоров’я жінки та чоловіка

uldc-zpppДля профілактики та діагностики захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) лабораторія Українського лікувально-діагностичного центру пропонує пакет «Урогенітальний комплекс».

Дослідження проводяться методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР, PCR) – якісне визначення. В зразку біологічного матеріалу визначається наявність або відсутність ДНК наступних збудників ЗПСШ:

DNA Chlamydia trachomatis – збудник хламідіозу;
DNA Mycoplasma genitalium – збудник мікоплазмозу;
DNA Ureaplasma urealyticum – збудник уреплазмозу;
DNA Ureaplasma parvum – збудник уреплазмозу;
DNA HPV (Human papilloma virus, скринінг 16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 52, 58, 59, 67 тип) – визначення відповідних штамів вірусу папіломи людини (ВПЛ), що спричинюють розвиток онкологічних захворювань.

Матеріал: зшкребок урогенітальний, сперма, сеча, зшкребок з кон'юнктиви, секрет простати, виділення з вагіни, з цервікального каналу, з уретри.
Код И1438.
Вартість – 615 грн.
Термін виконання – 1 робочий день.

Як підготуватися до дослідження?

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Роль біомаркерів у діагностиці хронічних запальних захворювань кишечника

1Хронічні запальні захворювання кишечника (ХЗЗК), а саме неспецифічний виразковий коліт (НВК) та хвороба Крона (ХК), привертають увагу як лікарів, так і науковців у всьому світі. Ключові слова: виразковий коліт; хвороба Крона; фекальний кальпротектин; лактоферин; лізоцим; еластаза; мієлопероксидаза; α1-антитрипсин.

Детальніше...