Діагностика алергії. Загальний IgE (загальний імуноглобулін Е)

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>Новини>Діагностика алергії. Загальний IgE (загальний імуноглобулін Е)

Діагностика алергії. Загальний IgE (загальний імуноглобулін Е)

zagalnij-ige-uldcЛабораторія УЛДЦ проводить дослідження з визначення сумарної кількості імуноглобулінів класу IgE в сироватці крові. Високі показники загального IgE у дітей вказують на можливу наявність паразитів в організмі, проте тест переважно застосовують для діагностики алергії атопічного характеру (сезонні алергічні риніти, астма та атопічна екзема). Атопія – вроджена схильність до надмірного продукування IgE.

Визначення рівня загального IgE у дітей має важливе прогностичне значення – дозволяє з високою ймовірністю передбачити схильність до алергічних реакцій в майбутньому (підвищені рівні загального IgE спостерігаються у 75% хворих). Для дорослих тест має менше діагностичне значення (підвищені рівні загального IgE спостерігаються лише у 50% хворих).

Загальний IgE в сироватці крові присутній в незначних кількостях. Період напіввиведення (час, за який концентрації зменшуються вдвічі) складає 2-5 діб.

Варто звернути увагу, що у 30% пацієнтів з атопічними захворюваннями рівень загального IgE перебуває у межах норми!

Для підтвердження діагнозу «алергія» лише тесту на визначення загального IgE в сироватці крові не достатньо: необхідно проаналізувати повну клінічну картину лікарем-алергологом та точно з’ясувати причини алергії (визначити специфічні IgE до відповідного алергену).

Як підготуватися до дослідження?

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...