Діагностика алергії. Загальний IgE (загальний імуноглобулін Е)

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>Новини>Діагностика алергії. Загальний IgE (загальний імуноглобулін Е)

Діагностика алергії. Загальний IgE (загальний імуноглобулін Е)

zagalnij-ige-uldcЛабораторія УЛДЦ проводить дослідження з визначення сумарної кількості імуноглобулінів класу IgE в сироватці крові. Високі показники загального IgE у дітей вказують на можливу наявність паразитів в організмі, проте тест переважно застосовують для діагностики алергії атопічного характеру (сезонні алергічні риніти, астма та атопічна екзема). Атопія – вроджена схильність до надмірного продукування IgE.

Визначення рівня загального IgE у дітей має важливе прогностичне значення – дозволяє з високою ймовірністю передбачити схильність до алергічних реакцій в майбутньому (підвищені рівні загального IgE спостерігаються у 75% хворих). Для дорослих тест має менше діагностичне значення (підвищені рівні загального IgE спостерігаються лише у 50% хворих).

Загальний IgE в сироватці крові присутній в незначних кількостях. Період напіввиведення (час, за який концентрації зменшуються вдвічі) складає 2-5 діб.

Варто звернути увагу, що у 30% пацієнтів з атопічними захворюваннями рівень загального IgE перебуває у межах норми!

Для підтвердження діагнозу «алергія» лише тесту на визначення загального IgE в сироватці крові не достатньо: необхідно проаналізувати повну клінічну картину лікарем-алергологом та точно з’ясувати причини алергії (визначити специфічні IgE до відповідного алергену).

Як підготуватися до дослідження?

 
 

Статьи:

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...
 

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...