Бактеріологічне дослідження на кандидоз за 3 робочих дня в лабораторії УЛДЦ

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>Новини>Бактеріологічне дослідження на кандидоз за 3 робочих дня в лабораторії УЛДЦ

Бактеріологічне дослідження на кандидоз за 3 робочих дня в лабораторії УЛДЦ

molochnica-uldcЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру проводить бактеріологічне дослідження біологічного матеріалу на кандидоз з видовою ідентифікацією виділених мікроорганізмів з чутливістю до антибіотиків (код послуги Д0109-2). Строк виконання - 3 робочих дня. Ціна - 395 грн.

Дослідження проводиться на бактеріологічному аналізаторі Мini API (BioMerieux, Франція).

Код Д0109. Бактеріологічне дослідження на кандидоз, з видовою ідентифікацією виділених мікроорганізмів, без антибіотикограми. Строк виконання - 3 робочих дня. Ціна - 265 грн.

Біологічний матеріал: сеча, мокрота, ліквор, виділення з уретри, виділення з цервікального каналу, виділення з рани, плевральна рідина, синовіальна рідина, вміст пухирців, зішкріб зі слизової оболонки ротоглотки, зішкріб з кон'юнктиви, виділення з вуха, зішкріб пустули.

У більшості населення колонії дріжжеподібних грибів роду Кандіда (Candida) присутні на слизових оболонках шлунково-кишкового тракту, урогенітального тракту, на слизових оболонках ротової порожнини, а також на поверхні шкіри, не викликаючи розвитку патологічного процесу. Однак, баланс мікрофлори може бути порушений, що призводить до розвитку інфекційно-запального процесу.

Існують наступні причини дисбалансу мікрофлори:

  • вроджене порушення імунітету;
  • набуте порушення імунітету;
  • тривале застосування антибактеріальних препаратів;
  • гормональний дисбаланс.

З повагою, колектив Українського лікувально-діагностичного центру

 
 

Статьи:

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...
 

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...