Бактеріологічне дослідження на кандидоз за 3 робочих дня в лабораторії УЛДЦ

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>Новини>Бактеріологічне дослідження на кандидоз за 3 робочих дня в лабораторії УЛДЦ

Бактеріологічне дослідження на кандидоз за 3 робочих дня в лабораторії УЛДЦ

molochnica-uldcЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру проводить бактеріологічне дослідження біологічного матеріалу на кандидоз з видовою ідентифікацією виділених мікроорганізмів з чутливістю до антибіотиків (код послуги Д0109-2). Строк виконання - 3 робочих дня. Ціна - 395 грн.

Дослідження проводиться на бактеріологічному аналізаторі Мini API (BioMerieux, Франція).

Код Д0109. Бактеріологічне дослідження на кандидоз, з видовою ідентифікацією виділених мікроорганізмів, без антибіотикограми. Строк виконання - 3 робочих дня. Ціна - 265 грн.

Біологічний матеріал: сеча, мокрота, ліквор, виділення з уретри, виділення з цервікального каналу, виділення з рани, плевральна рідина, синовіальна рідина, вміст пухирців, зішкріб зі слизової оболонки ротоглотки, зішкріб з кон'юнктиви, виділення з вуха, зішкріб пустули.

У більшості населення колонії дріжжеподібних грибів роду Кандіда (Candida) присутні на слизових оболонках шлунково-кишкового тракту, урогенітального тракту, на слизових оболонках ротової порожнини, а також на поверхні шкіри, не викликаючи розвитку патологічного процесу. Однак, баланс мікрофлори може бути порушений, що призводить до розвитку інфекційно-запального процесу.

Існують наступні причини дисбалансу мікрофлори:

  • вроджене порушення імунітету;
  • набуте порушення імунітету;
  • тривале застосування антибактеріальних препаратів;
  • гормональний дисбаланс.

З повагою, колектив Українського лікувально-діагностичного центру

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...