УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>Новини>Кліщові інфекції. Навчально-методичний посібник для лікарів-інтернів та лікарів

Кліщові інфекції. Навчально-методичний посібник для лікарів-інтернів та лікарів

Піки активності кліщів щороку припадають на квітень-травень та серпень-вересень. Кліщі  ектопаразити, які переносять збудників як вірусних, так і бактеріальних захворювань. Щороку близько 20 000 людей звертається з укусами кліщів до закладів охорони здоров’я. 

Корисною для лікарів стане книга "Кліщові інфекції: сучасні клініко-епідеміологічні, діагностичні та терапевтичні аспекти. Навчально-методичний посібник для лікарів-інтернів та лікарів / О.К Дуда, Г.В. Бацюра, В.О. Бойко, Л.Ф. Матюха, Л.П. Коцюбайло. – Київ, видавництво ТОВ "Майстер Книг", 2019.  117 С."

Книгу можна придбати.

За інформацією звертатися за телефоном +38(097)6687159  Коцюбайло Любов Петрівна, кандидат медичних наук, асистент кафедри інфекційних хвороб НМАПО імені Шупика, лікар-інфекціоніст вищої категорії.

uldc-book

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...