Партнери

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>Партнери>Партнери

Партнери

З кожним роком збільшується кількість бажаючих працювати разом з нами.
Дякуємо Вам за довіру!
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!
Свої пропозиції, зауваження та побажання надсилайте нам за допомогою форми зворотного зв'язку.

Страхові компанії

Співпраця зі страховими та асистентськими компаніями здійснюється на основі індивідуальних програм. Такі програми можуть бути розроблені клінікою центру, з урахуванням всіх побажань замовника, або ж власне представлені компанією-партнером.

Корпоративні клієнти

Центр має багатий досвід обслуговування корпоративних клієнтів. Трудовим колективам надається комплекс медичних послуг, який в себе включає:

  • консультації лікарів-спеціалістів в клініці і вдома;
  • функціональну та лабораторну діагностику;
  • профілактичні огляди;
  • вакцинацію.

Ми готові створювати індивідуальні медичні програми, враховуючи всі Ваші побажання та зауваження.

Медичні заклади

Державні і комерційні медичні заклади – наші численні партнери. Доступні ціни, рекордні терміни виконання, повна конфіденційність, підтверджена достовірність та зручна форма отримання результатів досліджень –це той мінімум, який ми можемо Вам запропонувати.

Фармацевтичні компанії

Лабораторія УЛДЦ стала базою для Центру імунобіологічних препаратів. Щорічно на базі лабораторії проводяться випробування нових фармацевтичних та імунобіологічних препаратів.

Науково-дослідні ценри

Лабораторія УЛДЦ співпрацює з провідними вітчизняними та закордонними медичними закладами, науково-дослідними центрами та фахівцями з впровадження сучасних методів лабораторної діагностики, лікування та профілактики захворювань. Бере участь у міжнародних науково-дослідних проектах. Результати лабораторних досліджень, були неодноразово використані для написання докторських і кандидатських дисертацій.

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...