Партнери

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>Партнери>Партнери

Партнери

З кожним роком збільшується кількість бажаючих працювати разом з нами.
Дякуємо Вам за довіру!
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!
Свої пропозиції, зауваження та побажання надсилайте нам за допомогою форми зворотного зв'язку.

Страхові компанії

Співпраця зі страховими та асистентськими компаніями здійснюється на основі індивідуальних програм. Такі програми можуть бути розроблені клінікою центру, з урахуванням всіх побажань замовника, або ж власне представлені компанією-партнером.

Корпоративні клієнти

Центр має багатий досвід обслуговування корпоративних клієнтів. Трудовим колективам надається комплекс медичних послуг, який в себе включає:

  • консультації лікарів-спеціалістів в клініці і вдома;
  • функціональну та лабораторну діагностику;
  • профілактичні огляди;
  • вакцинацію.

Ми готові створювати індивідуальні медичні програми, враховуючи всі Ваші побажання та зауваження.

Медичні заклади

Державні і комерційні медичні заклади – наші численні партнери. Доступні ціни, рекордні терміни виконання, повна конфіденційність, підтверджена достовірність та зручна форма отримання результатів досліджень –це той мінімум, який ми можемо Вам запропонувати.

Фармацевтичні компанії

Лабораторія УЛДЦ стала базою для Центру імунобіологічних препаратів. Щорічно на базі лабораторії проводяться випробування нових фармацевтичних та імунобіологічних препаратів.

Науково-дослідні ценри

Лабораторія УЛДЦ співпрацює з провідними вітчизняними та закордонними медичними закладами, науково-дослідними центрами та фахівцями з впровадження сучасних методів лабораторної діагностики, лікування та профілактики захворювань. Бере участь у міжнародних науково-дослідних проектах. Результати лабораторних досліджень, були неодноразово використані для написання докторських і кандидатських дисертацій.

 
 

Статьи:

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...
 

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...