Адміністрація: 6-Д, вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ Call-центр: пн–пт 8:00–19:00 +38 (044) 492 34 84

Останнє оновлення: 2022-01-13 23:15

Вітамін К: К1, К2 (МК-4), К2 (МК-7)

Коротке пояснення
З'ясування причини підвищеної кровоточивості.
Своєчасна діагностика і лікування остеопорозу, особливо в препубертатний період і в літньому віці.
Комплексна оцінка вмісту вітамінів і мікроелементів.
Розробка індивідуальних дієтологічних рекомендацій з урахуванням віку, статі, гормонального статусу, а також деяких генетичних особливостей метаболізму.
Додаткова інформація
Вітамін К (філохінон) - це жиророзчинний вітамін, необхідний для здійснення згортання крові і мінералізації кісткової тканини.
ПІДГОТОВКА ДО ДОСЛІДЖЕННЯ: Не приймати їжу протягом 2-3 годин до здачі крові, можна пити чисту негазовану воду. Не палити протягом 30 хвилин до здачі крові.
ПІДВИЩЕННЯ: високий вміст зелених овочів у раціоні; високий вміст жирів у раціоні; гіпертригліцеридемія на фоні вживання алкоголю, пероральних контрацептивів, цукрового діабету, хронічної ниркової недостатності, застосування гіпотиазиду і бета-блокаторів.
ЗНИЖЕННЯ: низький вміст зелених овочів у раціоні; захворювання кишечника з ураженням тонкої кишки (целіакія, хвороба Крона, хвороба Уіпла, муковісцидоз), а також стан після резекції термінального відділу клубової кишки; захворювання печінки: хронічний гепатит, постінфекційний і алкогольний цирози; захворювання жовчного міхура: хронічний холангіт та холецистит; хронічний панкреатит; виразка дванадцятипалої кишки, антральний гастрит, синдром Золлінгера-Еллісона; дисбактеріоз кишечника; застосування холестираміну; абеталіпопротеінемія; літній і старечий вік, постменопауза; застосування препаратів кумарину (варфарину).
Код
Б0208
Досліджуємий матеріал
Сироватка/Serum;
Примітки
Сироватку заморозити зразу. Захист від сонця. Дослідження виконується в Німеччині
Строк виконання
14:00/17:00 через 14 робочих днів
Ціна
2099.00 грн
Як підготуватися до досліджень?