УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>Новини>Діагностика коронавірусної інфекції в лабораторії УЛДЦ

Діагностика коронавірусної інфекції в лабораторії УЛДЦ

З 25 травня (понеділок) лабораторія УЛДЦ починає проводити напівкількісні ІФА дослідження на виявлення в крові людини антитіл класів M та G до Коронавірусу.

Код И1307 – Коронавірус: SARS-CoV-2 (CoViD-19) IgM (напівкількісне визначення)  ціна 750 грн.
Код И1308  Коронавірус: SARS-CoV-2 (CoViD-19) IgG (напівкількісне визначення)  ціна 750 грн.

З 26 травня (вівторок) лабораторія УЛДЦ починає проводити якісні ПЛР дослідження на виявлення РНК вірусу CoViD-19 в мазках зі слизової оболонки носа та ротової порожнини людини.

Код И1309  Коронавірус: RNA SARS-CoV-2 (CoViD-19) (якісне визначення)  ціна 2150 грн.

Де здати аналіз на коронавірус?

Якщо у Вас температура тіла більше 38° та ознаки коронавірусної інфекції – необхідно викликати швидку допомогу, попередивши про свій стан диспетчера служби.

Якщо у Вас немає температури і відповідно симптомів захворювання, здати аналіз на CoViD-19 можна за адресами:

  • методом ІФА – в кабінетах по вул. Перта Запорожця, 26; вул. Тимошенка, 14; вул. Йорданська, 26; вул. Вишгородська, 54-А; пров. Політехнічний, 25/29 та вул. Амосова, 5.
  • методом ПЛР – в кабінетах за адресами: вул. Перта Запорожця, 26; вул. Йорданська, 26; пров. Політехнічний, 25/29 та вул. Амосова, 5.

Нагадуємо про обов’язковий масковий режим для пацієнтів.

В кабінеті перед проходженням дослідження Вам запропонують заповнити бланк – Інформативну згоду. Ознайомитися з бланком можна за посиланням.

Додаткові дослідження при коронавірусній інфекції

Існують основний – Інтерлейкін-6, та додаткові – С-реактивний білок, Феритин, Прокальцитонін, Д-Димер та Інтерлейкин-2 маркери можливого тяжкого та критичного перебігу Covid-19. Для пацієнтів з підтвердженою коронавірусною інфекцією рекомендовані наступні дослідження сироватки крові:

Код М0310. Предиктори (прогностичні ознаки) важкої пневмонії, викликаної коронавірусною інфекцією: С-реактивний білок, Феритин, Інтерлейкін-6, Прокальцитонін, Д-димер (строк виконання 3 робочі дні). Ціна – 1 649 грн.
Код М0311. Основні предиктори (прогностичні ознаки) важкої пневмонії, викликаної коронавірусною інфекцією: С-реактивний білок, Інтерлейкін-6, Прокальцитонін (строк виконання 3 робочі дні). Ціна – 1 215 грн.
Код М0306. Інтерлейкін-6 (Interleukin-6, IL-6). Ціна – 909 грн.

Бажаємо здоров’я!

Coronavirus-uldc-2020

 

Фото з інтернету.

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...