Український лікувально-діагностичний центр (УЛДЦ) – сучасна багатопрофільна медична лабораторія, створена щоб надавати комплексні медичні послуги пацієнтам для максимального задоволення потреб у якісному медичному обслуговуванні населення.

Всі необхідні лабораторні дослідження для наших пацієнтів проводяться на базі власної лабораторії, яка заснована в 1991 році.

Лабораторія УЛДЦ:

  • сертифікована згідно с міжнародними стандартами – має сертифікат ISO 9001:2008, номер 75 100 60100;
  • має свідоцтво про атестацію ДП «Укрметртестстандарт»;
  • ліцензію Міністерства охорони України на медичну практику;
  • щорічно успішно проходить всі раунди зовнішнього міжлабораторного контролю якості, що проводить ДП «Укрметртестстандарт».

Лабораторія УЛДЦ оснащена новітньою апаратурою для проведення необхідних лабораторних досліджень та використовує якісні реактиви.

Вся апаратура і реактиви мають сертифікати Українського національного науково-виробничого центру стандартизації, метрології і сертифікації (ДП «Укрметртестстандарт») та МОЗ України.

Персонал лабораторії – високо кваліфіковані та атестовані спеціалісти.

Лабораторія УЛДЦ має партнерські зв'язки з провідним західноєвропейськими лабораторіями, тому ми можемо запропонувати нашим пацієнтам практично необмежений асортимент лабораторних досліджень.

Український лікувально-діагностичний центр був заснований в 1991 році групою вчених-ентузіастів на базі Київського НДІ епідеміології та інфекційних захворювань за підтримки Українського наукового медичного товариства мікробіологів, епідеміологів та паразитологів ім. Д.К. Заболотного, спочатку як структурний підрозділ «НВК «Диапроф-Мед», а з 1996 року як окреме підприємство.

Центр завжди знаходився в авангарді вітчизняної лабораторної практики. Ми одні з перших в Україні почали використовувати методи імуноферментного аналізу (ІФА) та полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) для діагностики різноманітних захворювань. Лабораторія стала базовою для Центру імунобіологічних препаратів. У нас щорічно проводяться випробування нових фармацевтичних та імунобіологічних препаратів. Багато державних і приватні лікувальних установ довіряють нам проведення досліджень біологічних матеріалів своїх пацієнтів.

На сьогодні лабораторія розширює власний асортимент лабораторних досліджень купуючи додаткове сучасне обладнання відомих виробників, для того щоб бути конкурентоспроможними на ринку послуг шляхом зменшення вартості відповідних досліджень та часу на їх виконання.

Налагоджуємо співпрацю з медичними закладами України для забезпечення належного медичного обслуговування населення, керуючись гаслами «якісно, швидко, доступно та комфортно».