Наші досягнення:

Висококваліфікований персонал.
За 29 років ми створили команду професіоналів-однодумців, яка виховує кваліфікованих співробітників, залучає до співпраці провідних фахівців з різних галузей медицини. 
Серед наших співробітників лікарі першої та вищої категорії, кандидати та доктори медичних наук, доценти і професори з наукових центрів м. Києва. 
Всі лікарі компанії кваліфіковані досвідчені, упевнені в собі фахівці, постійно вдосконалюють себе, шляхом участі у конференціях, семінарах, використовують у своїй роботі сучасні методи лікування.
Сучасне обладнання.

Наш центр оснащений новітньою європейською апаратурою для діагностики та лікування найбільш складних захворювань. Всі прилади і реактиви мають сертифікати УкрЦСМ та МОЗ України. Сучасне діагностичне обладнання дозволяє швидко і якісно виконувати широкий комплекс лабораторних, інструментальних, функціональних досліджень. Система менеджменту якості призначена для успішного управління Українським лікувально-діагностичним центром (УЛДЦ) дозволяє: контролювати якість пропонованих підприємством послуг медичної лабораторії та медичних послуг; управляти процесами поширення інформації про організацію, методах лабораторних досліджень, медичних послугах, пропонованих, УЛДЦ, що включають в себе діагностику, лікування та профілактику різних захворювань.

Презентація системи управління якістю

Система менеджменту якості призначена для успішного управління Українським лікувально-діагностичним центром (УЛДЦ) і дозволяє:

  • контролювати якість пропонованих підприємством послуг медичної лабораторії та медичних послуг;
  • керувати процесами поширення інформації про організацію, методи лабораторних досліджень, медичні послуги, які пропонує УЛДЦ, і які включають в себе діагностику, лікування та профілактику різних захворювань.

Система менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008 введена в дію наказом Директора УЛДЦ №1-ISO від 12 січня 2009 року. Український лікувально-діагностичний центр (УЛДЦ) – сучасна багатопрофільна медична лабораторія, створена щоб надавати комплексні медичні послуги пацієнтам для максимального задоволення потреб у якісному медичному обслуговуванні населення. Український лікувально-діагностичний центр існує з 1991 року, спочатку як структурний підрозділ «НВК «Діапроф-Мед», а з 1996 року як окреме підприємство. В даний час до складу підприємства входять Центральна клінічна лабораторія з двома консультативно-процедурними кабінетами, які розташовані в різних районах міста Києва. Центральна клінічна лабораторія з консультативно-процедурними кабінетами проводить лабораторні дослідження застосовуючи новітнє обладнання та передові лабораторні технології. У лабораторії виконується більше 500 видів тестів. Український лікувально-діагностичний центр співпрацює з провідними західноєвропейськими лабораторіями, тому може запропонувати своїм пацієнтам практично необмежений асортимент лабораторних досліджень. Колектив Українського лікувально-діагностичного центру – висококваліфіковані фахівці, які постійно підвищують свій професійний рівень. Український лікувально-діагностичний центр – сучасна приватна багатопрофільна лабораторія, де завжди нададуть кваліфіковану допомогу кожному пацієнту.

Політика в галузі якості

Український лікувально-діагностичний центр (УЛДЦ) – сучасна багатопрофільна медична лабораторія, створена щоб надавати комплексні медичні послуги пацієнтам для максимального задоволення потреб у якісному медичному обслуговуванні населення. Керівництво Українського лікувально-діагностичного центру уважно вивчає новітні медичні технології, які застосовуються в практиці лабораторій та в медичній практиці, відбирає та використовує передовий досвід у діяльності підрозділів своєї організації. Також керівництво УЛДЦ гарантує використання найбільш надійних, достовірних та ефективних методів діагностики для задоволення і передбачення всіх вимог своїх пацієнтів. Український лікувально-діагностичний центр гарантує високу якість проведення лабораторних досліджень. Створена в лікувально-діагностичному центрі система менеджменту якості – надійна основа підвищення результативності бізнес-процесів. Вище керівництво організації гарантує, що весь персонал УЛДЦ, який має безпосереднє відношення до системи менеджменту якості, належним чином ознайомлений з усіма відповідними документами СМЯ і керується, у своїй діяльності, встановленою політикою та процедурами. Український лікувально-діагностичний центр гарантує високий рівень обслуговування пацієнтів, які потребують сучасної діагностики та якісного, своєчасного лікування, та зобов'язується постійно підтримувати та вдосконалювати свою систему менеджменту якості спрямовану на задоволення обґрунтованих потреб та очікувань споживачів своїх послуг. Український лікувально-діагностичний центр спрямовує всі необхідні ресурси на забезпечення реалізації політики у сфері якості, як основи єдності цілей і напрямків діяльності. УЛДЦ створює умови, які забезпечуватимуть максимальне використання знань і творчого потенціалу кожного співробітника в процесах реалізації стратегії і тактики організації, що в свою чергу забезпечить надання кваліфікованих медичних послуг кожному пацієнту, який звернувся в клініку за допомогою.

Наш девіз: Головне наше завдання – турбота про здоров'я кожного пацієнта, який звернувся до нас.