З кожним роком збільшується кількість бажаючих працювати разом з нами.
Дякуємо Вам за довіру!
Дякуємо, що залишаєтесь з нами!

Свої пропозиції, зауваження та побажання надсилайте нам e-поштою на адресу lab@uldc.com.ua

Страхові компанії

Співпраця зі страховими та асистентськими компаніями здійснюється на основі індивідуальних програм. Такі програми можуть бути розроблені клінікою центру, з урахуванням всіх побажань замовника, або ж власне представлені компанією-партнером.

Корпоративні клієнти

Центр має багатий досвід обслуговування корпоративних клієнтів. Трудовим колективам надається комплекс медичних послуг, який в себе включає:

  • консультації лікарів-спеціалістів в клініці і вдома;
  • функціональну та лабораторну діагностику;
  • профілактичні огляди;
  • вакцинацію.

Ми готові створювати індивідуальні медичні програми, враховуючи всі Ваші побажання та зауваження.

Медичні заклади

Державні і комерційні медичні заклади – наші численні партнери. Доступні ціни, рекордні терміни виконання, повна конфіденційність, підтверджена достовірність та зручна форма отримання результатів досліджень –це той мінімум, який ми можемо Вам запропонувати.

Фармацевтичні компанії

Лабораторія УЛДЦ стала базою для Центру імунобіологічних препаратів. Щорічно на базі лабораторії проводяться випробування нових фармацевтичних та імунобіологічних препаратів.

Науково-дослідні ценри

Лабораторія УЛДЦ співпрацює з провідними вітчизняними та закордонними медичними закладами, науково-дослідними центрами та фахівцями з впровадження сучасних методів лабораторної діагностики, лікування та профілактики захворювань. Бере участь у міжнародних науково-дослідних проектах. Результати лабораторних досліджень, були неодноразово використані для написання докторських і кандидатських дисертацій.