Адміністрація: 6-Д, вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ Call-центр: пн–пт 8:00–17:00 +38 (044) 492-34-84

Останнє оновлення: 2024-06-25 09:06

Гостра кишкова інфекція: Adenоvirus групи F (40 та 41 тип), Rоtаvirus групи A, Nоrоvirus генотип 2, Astrоvirus, Salmonella spp., Campylobacter spp., Shigella spp., ентероінвазивні E. coli (EIEC)

Коротке пояснення
Гострі кишкові інфекції (ГКІ) – це група інфекційних захворювань, збудниками яких виступають патогенні ентеробактерії, представники умовно-патогенної флори та численні віруси. Для ГКІ характерне порушення моторики шлунково-кишкового тракту з розвитком діареї, інтоксикації, а в деяких випадках – обезводнення організму.
Додаткова інформація
Збудники ГКІ стійкі в умовах зовнішнього середовища, можуть тривалий час зберігатися на руках, іграшках, посуді та інших побутових предметах, в ґрунті та воді, інфікованих фекаліями хворого. Вони зазвичай гинуть при кип'ятінні і обробці хлорвмісними дезинфікуючими речовинами. Захворюваність ГКІ висока і реєструється протягом усього року з підйомом в літньо-осінній період. Хворіють дорослі і діти, найчастіше – у віці від 1 року до 7 років. Летальність при ГКІ відносно невисока і спостерігається переважно у дітей раннього віку. Співвідношення частоти виявлення вірусних і бактеріальних патогенів варіює відповідно до різних вікових категорій: у дітей до 3-х років на частку вірусних агентів припадає 80–90% захворювань, на частку бактеріальних – 10–20%; серед дорослих пацієнтів частка вірусних збудників знижується до 30%.
Код
И1806
Метод
PCR Real-Time
Досліджуємий матеріал
Кал/Feces;
Строк виконання
Через 3 робочі дні
Ціна
699.00 грн
Як підготуватися до досліджень?