+38 (044) 492 34 84

в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

Поштова адреса:

оф. 6, буд 6-Д, вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 
cert
Ви тутГоловна>Новини>Концентратор Parasep для ефективної діагностики паразитів

Концентратор Parasep для ефективної діагностики паразитів

Лабораторія УЛДЦ проводить дослідження «Паразитологічне та протозоологічне дослідження калу» з метою виявлення ознак життєдіяльності глистів (аскариди, гострики, волосоголовці, шистосоми та ін.) та одноклітинних паразитів (лямблії, криптоспоридії, ізоспори) в калі мікроскопічним методом з використанням одноразових концентраторів Parasep.

Система Parasep представляє собою пробірку, що має відділення для зразка, фільтр та відділення для відфільтрованого матеріалу. В процесі центрифугування зразка біологічного матеріалу паразити проходить через спеціалізований фільтр і концентруються в нижньому відділі пробірки. Лікар-лаборант відбирає зразок (концентрат) та досліджує його методом мікроскопії.

Метод концентрування Parasep – зручний та високоефективний метод виявлення паразитів, що дозволяє підвищити достовірність результатів лабораторного дослідження.

Код дослідження – К0110.
Матеріал: кал в стерильному контейнері. Зберігання та транспортування зразків до лабораторії проводиться при кімнатній температурі протягом 2 годин.
Вартість – 119 грн.

parasep-uldc

 
 

Статьи:

Роль біомаркерів у діагностиці хронічних запальних захворювань кишечника

1Хронічні запальні захворювання кишечника (ХЗЗК), а саме неспецифічний виразковий коліт (НВК) та хвороба Крона (ХК), привертають увагу як лікарів, так і науковців у всьому світі. Ключові слова: виразковий коліт; хвороба Крона; фекальний кальпротектин; лактоферин; лізоцим; еластаза; мієлопероксидаза; α1-антитрипсин.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

anemiaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...