Аналіз калу на дисбактеріоз в лабораторії УЛДЦ

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>Новини>Аналіз калу на дисбактеріоз в лабораторії УЛДЦ

Аналіз калу на дисбактеріоз в лабораторії УЛДЦ

disbakterioz-uldcДисбактеріоз характеризується зміною мікрофлори кишечника (порушення мікрофлори), під дією різних факторів.

Фактори, які призводять до зміни мікрофлори кишечника:

  • гострі та хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту (ШКТ);
  • хронічні інфекційні захворювання;
  • тривалий прийом антибіотиків;
  • неправильне харчування, неправильний режим харчування;
  • вплив на організм факторів стресу;
  • несприятлива екологічна обстановка.

При дисбактеріозі кишечника кількість «необхідних» бактерій зменшується, а кількість «хвороботворних» зростає, що призводить до формування цілого комплексу симптомів:

  • проблеми з боку ШКТ: болі та дискомфортні відчуття в області живота, здуття, запори, блювання, нудота, втрата апетиту;
  • погіршення загального самопочуття: слабкість, втрата ваги, головні болі, порушення сну, надмірне випадіння волосся, зміна кольору шкіри, сухість шкіри.

Стан мікрофлори кишечника можна оцінити, здавши аналіз калу на дисбактеріоз в лабораторії УЛДЦ. Матеріал - кал в стерильному контейнері.

Дослідження проводиться протягом 5 робочих днів на напівавтоматичному баканалізаторі Mini Api (BioMerieux, Франція), який дозволяє ідентифікувати мікроорганізми кінцевого відділу шлунково-кишкового тракту (8-12 таксонів) і визначити їх чутливість до антибіотиків.

Код Д0112. Мікробіологічне дослідження калу на дисбактеріоз без антибіотикоргами. Ціна - 265 грн.
Код Д0112-2. Мікробіологічне дослідження калу на дисбактеріоз з антибіотикоргамою. Ціна - 395 грн.

Протипоказання до проведення аналізу калу на дисбактеріоз

Тільки через 2-3 тижні після закінчення курсу антибактеріальної або антимікотичної терапії доцільно здавати аналіз калу на дисбактеріоз.

Особливості проведення аналізу калу на дисбактеріоз

Слід проконсультуватися з лікарем щодо доцільності проведення аналізу на фоні прийому конкретних лікарських препаратів та наявних захворювань. Перед підготовкою до збору біологічного матеріалу (калу), забороняється проведення клізм та прийом проносних препаратів.

З повагою, Ваша лабораторія УЛДЦ

 
 

Статьи:

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...
 

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...