Вітання зі святом 8 березня

УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРІЯ – ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ


 

 
Facebook
Google
 


      +38 (044) 492 34 84

       в будні з 8:00 до 19:00 | E-mail: lab@uldc.com.ua

    Поштова адреса: оф. 6, буд 6-Д,

 вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ, Україна, 02002

Ви тутГоловна>Новини>Вітання зі святом 8 березня

Вітання зі святом 8 березня

Дорогі наші жінки, непомітно, тихо прийшла весна... і перші дні весняного пробудження нагадують про улюблене свято - свято 8 Березня! Затамувавши подих, хочеться привітати кожну жінку - так трепетно, так щиро, з теплотою в серці... Спасибі Вам дорогі, що Ви наповнюєте життя, адже сама по собі жінка - джерело любові, енергії та натхнення у всесвіті ... Спасибі Вам за корисну пораду, спасибі за добру справу, спасибі за добре слово! Бажаємо, щоб любов і злагода не оминали Вашої оселі, Вашого серця, а душа ніколи не знала тривоги. Нехай Вам дарують квіти і говорять компліменти ще багато-багато років!

З найкращими побажаннями колектив
ТОВ "Український лікувально-діагностичний центр"

 -1

 
 

Статьи:

Епідситуація з дифтерії та правця в Україні та можливі тенденції її розвитку

diabet-gulyaetОстаннім часом в Україні загострилась проблема інфекційної захворюваності, у тому числі інфекцій, що керуються засобами специфічної вакцинопрофілактики. Аналіз основних показників напруженості епідпроцесу дифтерії та правця (вакцинація проти яких проводиться в основному одними і тими ж комплексними вакцинами) за останні 10 років виявив загрозливі тенденції.

Детальніше...
 

Хвороба Лайма у дитячому віці: погляд на проблему та клінічний випадок

boreliozСистемний кліщовий бореліоз більше відомий як хвороба Лайма (ХЛ, Лайм-бореліоз, Lyme disease (LD); А 69.2 за Міжнародною класифікацією хвороб 10-го перегляду). Також він носить такі назви: кліщовий менінгополіневрит, хронічна мігруюча еритема, еритемний спірохетоз, синдром Баннварта.

Детальніше...